Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már belegondoltatok, hogy...

Már belegondoltatok, hogy rokkant embereknek milyen nehéz barátnőt találniuk?

Figyelt kérdés

Minap láttam egy velem egykorú (huszonéves) srácot tolószékben, nem voltak lábai...

Trendin volt öltözve, trendi haja volt, meg minden.


De arra gondoltam, hogy ha egy átlagos srácnak is alig lehet barátnője (ha valamelyik lány lealacsonyodik hozzá), akkor neki vajon hogyan lesz?


Én egészséges vagyok, de ez most eléggé elkeserített.


2012. júl. 17. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy náluk nem az számít, hogyan néz ki a lány hanem az, hogy milyen belülről. Ha mindenkinél ez számítana az összes fiúnak lehetne barátnője.
2012. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam már több esetet is:

1. Hozzá hasonló párt találtak. Pl ha belegondolsz gyakran van hogy egy vak férfinak vak nő lesz a felesége, és működik.

2. Nem törődik vele az akivel egymásba szeretnek, de lássuk be ez ritka. Szerintem az ilyen pároknál már pl a baleset előtt is egy párt alkottak, és kitartottak egymás mellett. Ismerek ilyet ahol az asszonynak amputálták a lábát egy betegség miatt, ennek már 20 éve, és már előtt is házasok voltak, semmi gond nincs a kapcsolatukban.

2012. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, baleset előtt megismerni és utána ismerkedni más tészta.


De azért azt, hogy csak a belső számít le lehet húzni a wc-n. Sem a nők, sem a férfiak nem így működnek.

2012. júl. 17. 21:48
 4/11 A kérdező kommentje:
Én férfiként látom, hogy a nők milyen kritikusak a másikkal szemben. Míg magukat nem nagyon veszik észre.
2012. júl. 17. 21:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenki talál hozzá hasonlót,tök mindegy,hogy tolószékes,vagy egészséges e.Csak ügyinek kell lenni,hát igen.
2012. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy gyerekkora óta vak férfi a szomszédomban, akinek van egy egészséges, szép felesége, és két gyönyörű gyermeke. Hogy hogyan találkoztak? Fogalmam sincs, de boldogok és aranyosak együtt. Nehéznek nehéz, de biztosan nem lehetetlen. Ha belül "rendben van" valaki, de kint vannak hiányosságok, szerintem előnyből indul a kívülről rendben lévő, de belülről rohadó emberekhez képest. Amúgy is ritka az első látásra szerelem, a legtöbb stabil kapcsolat többnyire úgyis beszélgetés és szimpátia útján alakul ki.
2012. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

ismerek egy lányt, akinek lényegesen rövidebb az egyik lába a másiknál. speckó cipőt hord, és láthatóan sántít.

aranyos, gyönyörűszép arcú, jó alakú kis csajszi, barátnőzik, bulizik, nyaral, és 7 éve van egy fantasztikus párja. (a lába gondolom születésétől ilyen) ja, és még így is futnak utána a srácok.


szerintem pont ezek az emberek találhatnak igazán jólelkű párt maguknak, hiszen aki ennek ellenére megismerkedik velük, megszereti őket, az már nem lehet egy felszínes valaki.


tudom, a kövérség nem rokkantság, de azt látom, h az ilyen "hibával" rendelkező emberek sokkal szeretőbb, normálisabb párt találnak mint a "tökéletesek".

2012. júl. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jó barátnőm,aki nem tolószékes rokkant,hanem erősen csipőficamos,az egyik lába rövidebb is a másiknál és az álkapcsa is picit félre van csúszva,gyerekkorában támadta meg valami vírus az izületeit.Nem komoly fogyatékosság ez,de látszik.Ezt leszámítva nagyon csinos fiatal lány.Sok kapcsolata volt egészséges férfiakkal,több évig tartottak ezek,de mindig mikor családalapításról lenne szó,a pasik lelécelnek.Nagyon kellemetlen ez neki,idén lesz negyven éves és bizony totál depressziós,mert szeretne családot,gyermeket és kezdi belátni,hogy jelenleg semmi esélye rá.Nagyon rossz lehet neki,semmit nem tehetek azon kívül,hogy ott vagyok és kisírhatja a bánatát.Sajnos a való élet nem arról szól,hogy a külső nem számít,meg,hogy a belső tulajdonságok a fontosak.Egy fenét.
2012. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis van olyan ember, aki ezek ellenére nyitott ismerkedni. Most esküszöm, nem fényezni akarom magamat, de engem nem zavarna, legalábbis nem lenne kizáró ok ilyen jellegű fogyatékosság. Ha a fiú kedves, okos, jó lelkű és van humorérzéke, tehát jól el lehet vele beszélgetni, röhögni, akkor nem izgatna, hogy nincs lába. A férjembe sem azért szerettem bele, mert lát, hall és vannak lábai, hanem a személyisége miatt.
2012. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
azért egy egészséges emberre könnyen mondod azt hogy a személyisége miatt szerettél bele...
2012. júl. 19. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!