Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartottad az expárodtól...

Megtartottad az expárodtól kapott emlékeket?

Figyelt kérdés

Férjedtől/feleségedtől/párodtól kapott emlékeket pl képek, plüss, kissebb ajándékok ami nyílvánvaló, hogy tőle van?

Ha igen, akkor a mostani párod mit szól hozzá?

Nekem első párom van még ami komolyabb, egyik itt olvasott kérdés után jutott eszembe, hogy ha esetleg szakítanánk nem lenne szívem kidobni a dolgokat, bár attól függ, hogy miért szakítottunk, de akkor is az egy emlék... feltenném egy dobozba a szekrény tetejére. Ti hogy álltok ezzel a kérdéssel?


2012. júl. 20. 16:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
pontosan ahogy mondod: egy dobozban van minden a szekrény tetején :) mármint a plüssmaci félék. a tőle kapott övet, táskát még mindig hordom, azoknak már inkább hozzám van közük mint hozzá :) és a mostani barátomat nem idegesíti.
2012. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
a plüssöket elajándékoztam a mikulásgyárba. a többi holmit eltettem. ékszert sem tartok meg szakítás után eladtam őket
2012. júl. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
kidobtam, igaz nem volt sok minden...
2012. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Én a plüssöket elajándékoztam ismerősöknek, főleg olyanoknak akik elég szegények és hogy tudjanak a gyereknek valami ajándékot adni. Volt nem egy személyre szóló ajándékom, gravírozott kulcstartó meg toll. A toll az ott van szüleim házába valahol a padláson. A kulcstartót meg egyik legjobb barátnőmnek adtam akinek ugyan az a neve mint nekem és ugye azon csak a név szerepelt. A közös képeink zöme meg semmisítésre került, néhány olyan maradt meg ami azért olyan helyen készült ahová valószínű nem megyek többé, azt persze megtartottam, mostani páromat meg nem érdekli a dolog, meg ezek ott hevernek a szekrény aljába a többi képeim között. Én ékszereket nem nagyon kaptam, nem tudom magamon elviselni, ami volt az zálogba ment. Ugye van néhány ruhám, övem, meg cipőm ezek továbbra is itt maradnak mert már nem emlékeztetnek az exemre.
2012. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2pici dolgot dobtam csak ki,mert az ránézésre se hoz szerencsét,a többit megtartottam,nem vagyok dobálgatós.Sajnálnám ha kidobta volna a tőlem kapott dolgokat,mert azok tényleg egyediek.Meg amúgy is visszajön,minden marad úgy a lakásban ahogy van.
2012. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Eladtad ezen most nevetek :D

köszönöm a válaszokat, fordítva nem zavarna titeket ha a párotoknak lenne ilyen doboza? Engem így belegondolva eléggé zavarna :( de viszont nekem lenne olyan dobozom :( :D

2012. júl. 20. 16:14
 7/26 anonim ***** válasza:
55%

Benne élsz egy kapcsolatban és azon kattogsz ha majd szétmentek mi legyen az emlékekkel? Erre is csak egy nő képes. Tudom hogy a nők ilyenek, de ezért is jó a gyakori, itt újra és újra szembesülhetek a nők 'csavaros' gondolataival.


Gondolom ha feltennék a kérdést automatikusan jönne a válaszod: "persze, nagyon szeretem, tök jól elvagyunk... de ha majd szakitunk mégis mi legyen a plüssmacival?"

2012. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
ami nyilvánvaló(pl óra a közös képeinkkel, akk rajz rólunk, képeslap tőle, amin szintén mi vagyunk) azokat kidobtam. viszont volt egy plüss azt nem dobtam ki. majd max odaadom másnak.
2012. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
7# nem ezen gondolkozom csak ha vissza nézed kb alattam 4-5 kérdéssel feltettek hasonlót csak ő talált emlékeket, innen jött a csavaros kérdés csak belegondoltam :)
2012. júl. 20. 16:21
 10/26 anonim ***** válasza:
En szetteptem egy pluss macit,ami a mostani paromnak nagyon jol esett.:D
2012. júl. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!