Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te ezt lenyelnéd a vőlegényedn...

Te ezt lenyelnéd a vőlegényednek? Hogyan reagálnál?

Figyelt kérdés

Két és fél éve vagyunk együtt.Fél éve vagyunk eljegyezve,jelengleg babát várunk.Most 9 hetes vagyok.Mostanában egyre többet veszekszünk,bár én ezt nem a terhességnek tudom be,hanem mert egyszerűen így korrekt és akkor is kiakadnék,ha nem lennék babás.

A párom focista és most csapatot keres.Úgy szokott ez nálunk lenni,hogy amíg keres csapatot,addig külön vagyunk,ugyanis ilyenkor csak ideiglenes helyeken száll meg,viszont mikor leszerződik a csapatnál és kap albérletet,akkor jövök én és a baba.Most 250 km-re van tőlem.

Jelenleg 2 próbajátékos van a csapatban és azt mondta,a csapatnak nincs pénze tovább fizetni a hotelt,így egy rajongó nőnél kaptak szállást.Ő és 2 másik próbajátékos.Tegnap bejelentette,hogy ma este elmegy a nővel és annak a családjával bulizni.Szerintem okkal kaptam fel a cukrot,nem?Nehogymár én itthon ülök a babával a szívem alatt,ő meg bulizgatni jár..nálunk ez így nem mükődik.Én sose szoktam bulizni,ő is ritkán jár el,de most tudja a helyzetet,ezért nem is értem.Mondogatta,hogy én is nyugodtan elmehetek bulizni és miért nem megyek?Nem is értem,hogy gondolja?!Természetesen nagy vita lett belőle és a végén ezt bökte ki nekem,hogy mindent bán..én mondtam,hogy majd mondja ezt a gyermekünk szemébe,mikor felnő.Ő erre mondta,hogy nem a babát bánja,hanem engem,hogy teherbe ejtett :((( Így még sosem bántottak meg,ez teljesen velőig hatolt..Leraktam a telefont és csak sírtam-sírtam.Úgy tervezem,hogy nem jelentkezem nála,amíg bocsánatot nem kér.Elkeseredett vagyok :(

Ezt hogyan lehet lereagálni?Mit tennél?

21L


2012. júl. 21. 10:33
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
97%

Itt minden bulizós-alvós sztorin túl a következő mondat a legsúlyosabb:

"nem a babát bánja,hanem engem,hogy teherbe ejtett".


Ezek után a TE dolgod eldönteni, vele maradsz vagy sem. Ha vele maradsz lesz ennek még folytatása Te is tudod. A babát közösen vállaltátok? Ő is akarta, vagy csak Te? Neked van hova menned, ha szétmentek? 21 évesen kicsit jobban meg kellett volna gondolni a dolgot.

2012. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
67%
én nem azon akadtam volna ki hogy bulizik,vagyis nem inkább azért hanem mert egy idegen nőnél alszik!! Ezt biztos nem tolerálnám a páromnak,ez kizárt. Párod nem tudom hány éves,de igen gyerekes a gondolkodása,remélem ha apa lesz beérik a feje lágya..
2012. júl. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
75%
Mèg a buli okè(nàlam nem),na de hogy egy növel?Na meg a nönèl vannak mèg ha ideiglenesen is?!Nekem ez nem fèr bele egy kapcsolatba,ha èn nem vagyok màs fèrfi lakàsàn,akkor ö se legyen.Plàne babàsan...na meg amit mondott...èn elgondolkodnék
2012. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
49%
én a helyedben örülnék, hogy elmondta... 250kmre van tőled, simán elmehetet volna úgy bulizni, hogy te soha nem tudod meg.
2012. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
35%

"Nehogymár én itthon ülök a babával a szívem alatt,ő meg bulizgatni jár..nálunk ez így nem mükődik."


Ő is essen teherbe, vagy mit vársz tőle? Vagy ne is menjen sehová, üljön otthon melletted? Az, hogy te nem jársz el sehová, a te saját döntésed, de ő a vőlegényed, nem a tulajdonod. Ha már 9 hetesen ilyen hisztis vagy, mi lesz később?

2012. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
82%
a buli nem gáz, mert bulizzon, amíg tud. de az, h egy idegen nőnél alszik, az igenis gáz. az meg amit mondott, azon marhára elgondolkodnék, h hogyan tovább.
2012. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha belevágtál egy ilyenbe, hogy összeállj egy fiatal focistával, akkor vállald a következményeket. Vagy dönts okosan, és időben.
2012. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
61%

Gyereket elvetetni!

Kapcsolatot megszakítani!

2012. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
77%
Én alapból nem tűrném el az ilyen viselkedést, pláne nem terhesen. Tudod, ha eltűröd, az a te problémád, arra vársz, hogy ő kérjen bocsánatot......valószínűleg ezt azért játssza el veled, mert tudja, hogy megteheti, mert te úgyis megbocsátod neki. Én nem élnék egy ilyen emberrel, ez számomra megalázó lenne. Ameddig én normálisan viselkedek, hűséges vagyok, nem alszok idegeneknél stb., addig ugyanezt elvárom. Nyilván nehezebb a helyzeted, hisz gyermeket vársz, de ez nem azt jelenti, hogy akkor köteles vagy mindent eltűrni, egy családos apa ne így viselkedjen, meg amúgy is, szerintem egy kapcsolatba ez nem fér bele, legalábbis nálam. Te életed, neked kell meghoznod a döntést, de ha már most ilyen, szerinted a gyerek ezt megfogja változtatni? Hát nem! Ha már most nem tud egy kapcsolatnak megfelelni, akkor rendes családapának sem. Szerintem! Ha elviseled ezt, akkor viseld el, de akkor ne panaszkodj, én nem tenném, de nyilván itt nem rólam van szó.....sok sikert!
2012. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem csak mérgében mondta ezt. Nekem is vágtak a fejemhez hasonló dolgokat (én 36 hetes vagyok), de csak mert vitatkoztunk és mérges volt. Jelenleg a baba körül forog minden és ez a legjobb pont hogy megbántson. Nem mondom, gusztustalan dolog ilyet még viccből és dühből mondani, de az ilyeneket ne vedd komolyan!
2012. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!