Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem beszámítható,...

Anyám nem beszámítható, hogyan tudnám orvos segítségét kérni?

Figyelt kérdés

Anyám sosem volt normális, a gyerekkora sem, alkoholista szülők, szegénység. Fiatalon kleptomániás volt, de tényleg, szomszéd bácsi cipőét lopta el, osztálytársai fülbevalóit stb. Összejött fiatalon apámmal, bejött neki a jólét, lenézett mindenkit, saját testvérét cselédnek tekintette, nem vett meg ruhát 10.000 alatt stb. Mire 18 lettem meghülyült, megcsalta apámat, kiprovokálta a verést, elváltak, összejött egy szerencsétlen emberrel. Mostanra kényszeres hazudozó lett, mindenkinek mást mond és komolyan elhiszi a hazugságait...Úgy él,mintha a hazugságai megtörténtek volna vagy meg fognak történni. Olyan szinten elő tudja adni,hogy elhiszed neki.

Van egy közös KFT-nk, én vagyok a tulajdonos, félek,hogy sikkasztani fog, eddig is azt csinálta, ki is rúgták a munkahelyéről és előadta,hogy kilépett,mert unta...és mindenkinek ezt meséli..(egyébként az új csávójára költötte a sikkasztott pénzt)

Teljesen dilis, rendesen utálom már, azt mondja,hogy ne szóljak bele az életébe, de könyörgöm már tönkretett engem meg az apámat..

Mit lehet csinálni? Lassan mindenki megtudja róla,hogy nem teljesen épelméjű..


2012. júl. 21. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
És miért van közös KFT-tek?
2012. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

apámmal volt közös eddig, de elváltak és ráíratták a nevemre.

vállalkozás és bolt miatt kell.

2012. júl. 21. 16:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Használhatóbb választ kapnál pl. a háziorvosotoktól. Én felkeresném a helyedben és úgy, ahogy itt, elmondanám neki a problémámat.
2012. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!