Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akkor is a...

Miért van az, hogy akkor is a párom sértődik meg ha egyáltalán nincs igaza?

Figyelt kérdés

A napokban utaztunk vidékre a szüleimhez.

Már eleve rosszul kezdődött a nap mert a páromnak nem volt kedve menni,de már rég megígérte,hogy lemegyünk így muszáj volt és olyan rossz kedvvel jött,hogy hagytam,hogy hallgassa a zenéjét amit mindig ordíttat(mert egyébként nem szoktam hagyni,hogy ordítson a zene ha én is ott vagyok, csak annyira engedem feltekerni,hogy legalább egymás hangját halljuk)

És mivel ő meg volt "sértődve",hogy menni kell én meg azért mert nem akart jönni jobb is volt,hogy nem szólunk egymáshoz.

Tehát mentünk mentünk és ordított a zene és két falu között néztem a szemből érkezőket,hogy mind bámul minket (3-4 autó volt) aztán egy kamion sofőr az ujján mutatta,hogy "Enyje" én meg utánanéztem,hogy ez mit mutogat és észrevettem hogy rendőrautó volt mögöttünk, gyorsan leállítottam a zenét és lehúzódtunk ott rögtön és odajöttek a rendőrök ,kiderült,hogy többször is felszólítottak,hogy húzódjunk le ,de mi meg nem hallottuk a zenének köszönhetően.Nagyon leszidta a páromat az egyik rendőr, szó szerint ordított, és a két falu között túl gyorsan mentünk ezért kiszabott helyszíni bírságot is(szerencsére nem nagy összeget).A csomagtartót is kinyittatták,hogy nem rejtegetünk e valamit ami miatt nem álltunk meg....

A másik rendőr egy fokkal jobb arc volt megkért,hogy ne hallgassunk ilyen hangosan zenét mert balesetveszélyes és további baleset mentes utat kívánt. (mert ugye mondtuk,hogy a zene miatt nem hallottuk)

De teljesen igazuk volt.

Aztán hulla csöndben mentünk tovább és aztán nem bírtam megállni és elmondtam a véleményem a páromnak aztán egyre forróbb lett a hangulat és a végén megsértődött, a szüleimnél kicsit oldódott a feszültség apukámmal elbeszélgettek hazafelé pedig halk zene mellett mentünk végig egymáshoz sem szóltunk és itthon is alig beszél hozzám a párom és mindre röviden válaszol,igen/nem ,néha pedig "jó".

Aztán megkérdeztem,hogy most haragszik e rám mire mondta,hogy nem de mit válaszoljon a kérdéseimre, ennél bővebbet nem tud mondani,hogy igen vagy nem.

Közben egyértelműen meg van sértődve gondolom bántja ami történt meg az is mikor leszidtam az eset után.

Én nem gondolom úgy,hogy valamivel megbántottam volna ott, bár lehet inkább az a baj,hogy elmondtam azt amit ő is tudott csak zavarta,hogy ki lett mondva.

Most nem tudom mit csináljak kérjek tőle bocsánatot amiért emelet hangon beszéltem vele vagy ne foglalkozzak vele addig amíg ő nem keresi a társaságom?


2012. júl. 21. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert az igazság fáj,azért bocsánatot kérhetsz,hogy felemlted a hangod,de a többiben igazad van szerintem,majd megnyugszik,de be kéne azért látnia,hogy hibázott,és neki is elnézést kellene kérnie töled a viselekdése miatt.
2012. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mert a mai férfiak már félig lányok (tisztelet a kivételnek)
2012. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!