Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhunyt édesanyáról idézet?

Elhunyt édesanyáról idézet?

Figyelt kérdés

Édesanyám másfél éve húnyt el többszörös áttétes tüdőrákkal, amivel 7 hónapig küzdött. Az volt életem legnehezebb 7 hónapja, vagyis akkor azt hittem, de ami utána jött, azt senkinek nem kívánom.. Még mindig nem dolgoztam fel, még mindig nem fogom fel hogy elment és minden nap azzal a reménnyel kelek fel, hogy aznap beállít és aztmondja: "Ez csak egy átverés volt..nem is haltam meg.." Nagyon szeretnék róla egy szép,rövid idézetet magamra tetováltatni, ebben kérem a segítségeteket!


L/17



2012. júl. 23. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem. Őt soha nem fogod elfelejteni, egy édesanya halála nem ilyen dolog és sajnos nem is fog beállítani az ajtón.

Ídézetet nem írok, ezt neked kell érezned, neked kell keresned, hogy mi az amit ha olvasol elcsuklik a hangod és egyből Ő jut eszedbe .

2012. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sajnállak, részvétem :(


..S, ha szomorú fejfán olvasod e nevet, virágos sírdombon a könnyed megered. Van egy szó van egy név valóság nem álom, nekem a legdrágább ezen a világon. Ez a legforróbb szó, az én legszebb imám, amikor kimondom: Anyám, Édesanyám.



ez egy versből van, ha akarod leírom az egészet, szerintem gyönyörű.

2012. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


A gyereknek kél káromkodni kedve -

nem hallod, mama? Szólj rám!

2012. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Jubilee ***** válasza:

Kedves Kérdező! Kérlek fogadd őszinte részvétem! Ezeket találtam neked.

"Az anyák gyerekeik kezét csak egy ideig fogják, de a szívüket mindörökké."

"Isten nem lehet ott mindenhol, ezért teremtette az anyát."

"Az egyetlen ember, aki valóban megért bennünket, az anya."

(Carl Gustav Jung)

"Az anya, az igazi édesanya a legcsodálatosabb ember a világon. Ő a tündéri hang, aki jó éjt kíván; aki mesél neked egy vidám nap után."

(Pán Péter c. film)

2012. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Idézetet nem tudok írni, de nagyon átérzem a sorsodat.


Az enyém már 10 éve halt meg, de nincs nap hogy ne jutna eszembe. Nem sírok minden nap, de gyakran szoktam. Pl most is sírok mert eszembe jutott hogy mennyire szar az élet nélküle. Néha az jut eszembe 1-1 pillanatra hogy "Majd ha 30 éves leszek könnyebb lesz" vagy ha 40,50 stb de soha sem lesz könnyebb. Mert mindig itt lesz az az érzés hogy bárcsak velem lehetett volna még. Mert nagyon szükségem lenne rá most is. És van hogy elszólom magam hogy "Neked könnyebb mert él az édesanyád" vagy a mamám mondja ezt valakinek mikor piszkálnak, és meg akar védeni. Erre nem egyszer hallottam már hogy "Ezen túl kell lépni, nem szabad mindig azzal jönni hogy nem él anyád" de közben meg baromira nehéz túl lépni, sztem soha sem fogok. Majd max akkor ha lesz gyerekem. Na bocsi hogy offoltam de ma szomorú napom van.


23/L

2012. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Részvétem. Nekem is meghalt az édesanyám, igaz, akkor még pici voltam (3 éves).

Egy dalszöveg idézetet tetováltattam magamra: I cry when angels deserve to die (Sírok, amikor az angyalok azt érdemlik, hogy meghaljanak), a kedvenc virágával, meg a neve kezdőbetűjével.

17/l

2012. júl. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

részvétem :(

Mindig nehéz elveszíteni valakit. Lyukat hagy a szívedben, ami sosem gyógyul be...


én ezt szeretném magamra tetoválni

[link]

2012. júl. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítségeteket, és aki hasonló cipőben jár annak részvétem, aki pedig nem, annak csak annyit hogy anya csak egy van, egyszer egy életben és szeressétek és ne veszekedjetek vele, mert ő az aki feltétel nélkül szeret benneteket és bármikor számíthattok rá.. :( :) 22:17-esnek üzenem hogy nagyon sajnálom és őszinte részvétem, én is sokat sírok, sajnos már nyugtatókat is szednem kell, mert a túl sok idegeskedés és lehangoltság, szorongás ráment a szívemre, úgyhogy te nagyon vigyázz magadra és legyél erős. <3

Egyébként az idézet amit választottam: "I cry when angels deserve to die " Mivel édesanyám mindigis hitt az angyalokban és mikor beteg volt akkor is sokszor mondta hogy "nem lesz baj királylány, ittvannak az angyalkáim és vigyáznak rám... és ha már én nem leszek akkor az én angyalkáim már a tieid lesznek és rád fognak vigyázni!" :'(

Köszönöm mindenkinek!! És puszilgassátok meg édesanyátokat! :)

2012. júl. 24. 19:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez lesz a megfelelő ami közös gondolat köztetek :)

csak azt nem árt tisztázni magadba, hogy ez erősít téged vagy ha ránézel szomorú vagy.. :(

2012. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenképpen erősít...mióra elolvastam csak az az egy sor megy a fejemben és úgy érzem ittvan, ittvan az angyalkáival és próbál segíteni minden kis akadályban. :')
2012. júl. 24. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!