Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így? Lehet,...

Miért viselkedik így? Lehet, hogy füvezik?

Figyelt kérdés
Az öcsém mostanában furán viselkedik és veszekszik mindenkivel. Mintha nem is ő lenne. Néha elmegy és nem mondja meg, hogy hova... amikor rákérdezünk akkor azt mondja, hogy 'nem mindegy?' vagy azt, hogy dolga van, mindjárt jön. Néha 1-2 óráig is távol van de van olyan amikor csak 15-20 percig. Egyik pillanatban még jófej és kedves, a másikban meg egy bunkó paraszt. Amikor megkérdezzük, hogy mi a baja akkor annyit mond, hogy fáradt. De régebben amikor fáradt volt akkor nem volt ilyen. Arra gondoltam, hogy talán füvezik, néha kicsit másabbak a szemei, többet iszik (bár az lehet a melegtől is) és ugye a fáradtság, hangulatváltozás. Honnan tudhatnám meg?
2012. júl. 29. 01:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó az orrod akkor megérzed rajta hogy füvezett. Ehhez persze ismerni kell a szagát. De jellegzetes tünet füvezés után még a kivörösödött szem is. Vagy ugraszd ki a nyulat a bokorból azzal, hogy van egy kis füved, mi lenne ha elszívnátok.
2012. júl. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kövesd.

Szagold meg a ruháit. Elég jellegzetes szaga van a fűnek.

Kérdezd meg tud-e szerezni. Ha igent mond, kérdezd meg ő használja-e.

2012. júl. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
75%
ez nem fű. a fűnél nincs ilyen szintű hangulatváltozás. legalábbis nem leszel bunkó tőle. ez más drog... milyen amikor visszajön 10- 20 percel késöbb?
2012. júl. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Veszekszik velünk akkor is ha nem csinálunk semmit. Elmegy, nem hallgat senkire.
2012. júl. 29. 01:32
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha füvezne, akkor nem lenne veszekedős, hanem olyan "bágyadtabb". nemtudom hogy mondani, visszafogottabb, nyugisabb lenne. 15-20 perc alatt elszív egy jointot, de vagy 2-3 óráig elég erősen a hatás alatt lenne. nem értem miért baj, ha elmegy otthonról negyedórára. lehet csak cigizni megy (sima cigi), ha meg 1-2 órára az sem értem miért baj. Ha füvezne akkor iszonyat szomjas lenne, szóval biztos hűti magát. Meg aztán egy füves szem letagadhatatlan... nem csak "másabbak" teljesen vörösek és csíkszemei lesznek. Nemtudom hányéves, biztos csak kamaszodik vagy mi.
2012. júl. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
71%

le írom neked a fűnek a mellék hatásait

a fű töl sokat iszik sok édességet eszik jó kedvű minden hülye poénon nevet így ennyi én azé tudom mert régebben nagy drogos voltam deh ahogy itt le írod a öcséd visel kedését szerintem valami szintetikus drogot csinál attól is sokat iszik deh keveset eszik ha joh a étvágya akkor csak spanglizik

2012. júl. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél változik teljesen a szem. Van olyan aki jobban tudja álcázni, bár ez általában azoknál van akik régebb óta csinálják, egyébként néhány esetben az agresszió is előfordul. mindenkinél más tünetek vannak.
2012. júl. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezek nem igazán a fű tünetei, attól inkább ellazul, bágyadt lesz, mindenen nevet, és igen, a szeme is letagadhatatlan árulkodó jel. Ha vannak kétségeid, próbáld megszagolni a ruháját, a fűnek elég jellegzetes, oreganora emlékeztető szaga van. De mondom, nem hiszem, hogy ez fű. Már csak azért sem, mert az elég drága.

Gyanúsabb, hogy rendes cigire szokott rá, a nikotinfüggők tudnak elég agresszívek lenni, ha már nagyon rá akarnak gyújtani.

2012. júl. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Én még soha nem tapasztaltam, hogy a fűtől bárki agresszív lenne.

Sőt, pont ellenkezőleg. A fűtől lelazul az ember, belassul, bágyadt lesz, de agresszív semmiképpen sem.

Amúgy ahogy előttem is írták: szag alapján nagyon könnyű rájönni, na meg tényleg a tipikus "csíkszem".

De merem állítani így látatlanban is, hogy biztos nem fű van a dolog mögött.

L/25

2012. júl. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hány éves az öcséd? Mert lehet, hogy csak valami nagy változáson meg y keresztül. Nem, biztos nem füves, mert attól nem agresszv lesz az ember fia, lánya, henem inkább oldott.
2012. júl. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!