Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem 40. születésnapjára...

Férjem 40. születésnapjára milyen tortát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék meztelen nő meg a társait mert családapa.

Valami szép,de frappánsra gondoltam de nem találok jó képet a neten.

Linkelnétek.


2012. júl. 29. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Van kedvenc focicsapata? Az én férjemnek a Juventus, én olyan tortát csináltatnék neki. Persze csak ötlet.
2012. júl. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, h nem szeretnél meztelen nőt, de hogy azért, mert családapa?? Ez hatalmas:DD
2012. júl. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó szépen festene ha a feleségétől ilyen tortát kapjon a kisgyerekei előtt....
2012. júl. 29. 08:24
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Ha tudod, hogy kivel élsz együtt, ha odafigyelsz rá, ha valóban szereted, akkor magad is tudod, hogy mit szeretne, és nem vadidegen embereket kérdezgetsz a neten erről.


Én mindig tudom, hogy az én férjem mit szeretne, mert odafigyelek rá, mert szeretem. Ennyi. :)

2012. júl. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szereti a Forma 1-et? Én a sógorom 40. születésnapjára F1-es tortát csináltam és nagyon bejött neki! Csináltam egy autópályát, Ferrari logót és a közepére egy F1-es kocsit. Kis kreativitással csodákat lehet művelni, csak hagyd szárnyalni a képzeleted! Csinálhatsz neki egy egyszerű autót is, ha nem akarsz belevágni nagy dolgokba.
2012. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Spongyabobosat csinálj neki.Csak úgy,poénból.
2012. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!