Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes lennél e megbántani...

Képes lennél e megbántani olyan embert aki neked nem ártott, de segiteni valaki másnak aki tönkre akarja tenni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nem,engem hagyjanak ki ilyen játszmákból,volt egy csaj osztályban,állítólag valami durva levelet írt valakinek,ennek a valakinek a lányának a barátnője szintén velünk járt egy osztályba,és ő tönkre akarta tenni a levélíró lányt,és az egész osztályt ellene buzdította,na ilyet nem értek,ha engem valaki nem bántott,akkor én sem fogom őt baántani
2012. júl. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez gyerekes húzás lenne
2012. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
NEM.
2012. júl. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Segíteni haragudni? Miért? Mit ártott ő neked? Ki ez a másik, hogy beállsz mellé zsoldosnak? Ugyanmár! Nem az oviban vagyunk, és nem a "csapatod" bántották meg! Nőjj fel!
2012. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem!
2012. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez minden szempontból gonoszság, szándékosság.

Semmi képen ne légy részes más bűnében, más dolgába ne avatkozzál.

Ha ilyenre kér valaki az nem jó barát vagy barátnő.

Lehet hogy legközelebb te lennél az "áldozata"

2012. júl. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!