Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Többi lent.

Mit gondoltok erről? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szòval az a helyzet, hogy a baràtommal lassan 1 éve együtt vagyunk. Most, hogy nyàr van minden este a baràtomnàl vagyok. Ez egy nagy hàz ahol a baràtom a szüleivel,nagyijàval, tesòjàval lakik. Mindenkivel ttök szuper a kapcsolatom és egyàltalàn nem zavar senkit, hogy esténként ott vagyok illetve vasàrnap van, hogy egész nap. Nem élősködök hiszen szoktam vinni mindig vmi hasznosat. Na a lényeg szòval a nagymama kicsit furcsa nekem. Màr a két csalàd unokài között külömbséget tesz szòval a baràtomat nem szereti annyira mint a màsik unokàjàt ( aki nem a baràtom tesòja hanem az unokatesòja) a külömbség tevés ott is megmutatkozik, hogy az unokatesò baràtnőjé jobban csìpi mint engem. A nagyinak van egy testvére is aki gyakran eljön. Tegnap bementem a szobàba ők kint beszélgettek. Aztàn kijöttem a szobàbòl de nem vettèk ezt észre és pont engem beszéltek ki. Meg a baràtomat szidtàk...nagyon rosszul esett :/ sìrva fakadtam mert nem értettem mivel érdemeltem ezt ki. Ami meg célzàs volt nekem és rosszul esett az az volt, hogy àtjött az imàdott unoka és baràtnője és agyon dicsérgettèk a baràtnőt és azt mondtàk: hàt igen teigényes pasinak igényes baràtnő.

A mamàt meg az zavarja, hogy én ott vagyok ő meg még a rezsibe se add, fogyasztja az àramot direkt...

Mit gondoltok ìgy amblokk erről?


2012. aug. 2. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kell figyelembe venni...kész.
2012. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jò persze ezt könnyű mondani.
2012. aug. 2. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy jobban kedvelnek nálad valakit, azt tényleg nem kell figyelembe venned, hidd el, lesznek még az élet más területén is olyan emberek akiket jobban fognak kedvelni nálad.

A kibeszélés ugyanez: Te is megbeszéled a barátoddal a harmadik fél ügyeit. Minden ember ezt teszi. Ne hidd hogy most először beszélnek ki téged.


Vagy kérdezz rá mit ártottál nekik, miért kedvelik jobban a másik barátnőt, vagy pedig tűrj csendben és ne foglalkozz velük.

2012. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az öregek már ilyenek már... ők más világban nőttek fel mint mi. Bizonyára nekik túl sok ez a fiatalság ami manapság van. De nézd, neked a szüleire kell koncentrálnod ,hogy ők szimpatikusan ítéljenek meg:)
2012. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem vagyok olyan fajta aki áttud ilyen dolgon nézni.
2012. aug. 2. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!