Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vette vissza az ajándékot?

Miért vette vissza az ajándékot?

Figyelt kérdés
Kaptam a férjemtől egy telefont ajándékba örültem neki nagyon , olyat vett amit már rég szeretem volna és amiért veszekedtünk vissza vette és azt mondta nem érdemlem meg , hogy az enyém legyen és amúgy is ő fizeti meg megyek dolgozni meg ilyenek, mennék is de egyéves a kislányunk.

2012. aug. 5. 12:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Szerintem se maradj kínlódni fogsz csak...ez , bár nem teljesen ilyen, de apámra emlékeztett, bár anya elég sokáig bírta, mert kicsik voltunk, meg eleinte nem volt ilyen, aztán pár évvel később el is jött tőle...

De sorolhatnék még ilyne párokat...Amikből a szenvedő nő utána boldogan élt mással...És ezért csaka férj okolható úgy hogy fogja csak be. Maradj, ha nem tudsz hova menni, de kezdj el dolgozni, és próbálj félretenni, vagy költözni szülődhöz, baráthoz...

Egy roncs fogsz így lenni...Biztos, hogy szereted és kötődsz és nehéz, de remélem mihamarabb eljön az idő, amikor kiábrándultan el tudod hagyni

2012. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Te még tanulsz? Mit?
2012. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

30évesek vagyunk és van két kislányunk van 4,5éves és egy 1éves. Keresek munkát a kicsit is felvették bölcsibe, most nagyon azon vagyok. Próbál változtatni vagyis mondogassa,hogy nem kellet volna, de nekem most már tettek kellenek nem szavak, hogy higgyek neki.

Amúgy meg alázó volt nagyon.

2012. aug. 8. 10:38
 24/24 anonim válasza:
Ez nem lehet igaz! Nő gyűlölet! Ezt nem teheti bunkó dolog és még csak vissza se adta! Nem bánhat így veled! Mutasd meg neki, hogy milyen fából faragtak!
2012. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!