Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben /...

Mit tennétek a helyemben / lent /?

Figyelt kérdés

Apai ágról élnek nagyszüleim.Apának van egy öccse,akinek az élettársától most született gyereke egy honapja.

Ez a nő,aki apa öccsének az élettársa,kb 4 éve van a családban amolyan csendes gyilkosként,mert mutatja a szépet,benyaliskodik az "anyóséknak".NAhmármost apa és felesége =én szüleim 20 éves házasok.

A családban nem volt divat az útálkodás meg a pletykázás.Nagyon csúnya dolgokat hordott össze már ez a nő a családra,nagyszüleimre,szüleimre.Mi próbáltuk őt anno befogadni,de ő nagyra volt és beképzelt.

Most is végig provokálkodik,hogy nem lehet kocsiba tologálni a gyereket,nem lehet megfogni,ránézni,stb.

Akkora bennem az útálat sok mocskos dolga miatt,h m eg akarom leckéztetni,de nem tudom ,hogyan.

Tudom,a sorstól majd megkapja ,nem kívánok neki rosszat,mégis legalább azt érezze át ,amit én miatta 4 évig a családban.

Ti mit tennétek a helyemben?



2012. aug. 5. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. A bosszú rossz tanácsadó,sokszor a visszájára sülhet el..

Vagy mégis csinálnék valamit.

nem reagálnék rá,nem tartanám vele a kapcsolatot,nem beszélgetnék vele, nem hívnám meg az otthonomba,nem látogatnám meg..

2012. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvasom, megérdemlitek egymást...


Benyaliskodik, provokálkodik, tologálni... ez melyik tájegység tájszólása?


A kérdésre válaszolva: mi a lótúrónak foglalkoztok vele? Ne lépjetek vele kapcsolatba és akkor nem "provokálkodjátok" egymást.

2012. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyiéknák összefutunk,amúgy nincs kapcsolattartás.
2012. aug. 5. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ha nagyinál összetalálkoztok,egy hello-n kívül lehet levegőnek nézni..ennyi. Nem kell egy szobában ücsörögni vele. Ha szóvá teszi,akkor simán meg kell mondani neki,hogy nem bírjuk a képedet,és nincs mit mondani neked..
2012. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 renji7575 ***** válasza:

Őszintén szolva fogalmam sincs..

Egyetlen javaslatom hogy próbálj meg beszélni az apád öccsével (személyesen) és hátha kicsit sikerülne kordában tartani az ördögi nőszemélyt.

Szerintem próbáld meg kiosztani. ha kicsit sikerülne szembesíteni azzal amit tesz. biztos vok benne hogy méginkább ingerlékenyebb lesz.. de ha egyedül nem megy vond be ebbe az úgymond 'akcióba' a szüleidet&nagyszüleidet. Ha többen oktatjátok ki egyszerre sokkal inkább úgyfogja érezni hogy egyedül maradt a párja talán még védené. de talán az eredmény az lehetne hogy nem érezné magát köztetek jol.

De nehéz időkben mindent meg kell tenni a jóllét érdekében.. (jóllét alatt nem az anyagiakrol beszélek)

sok sikert kislány;))

2012. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csúnya dolog,mégis így van,nagyszülők rajonganak apa öccséért és nem mernek neki semmi rosszat mondani,csak menjenek hozzájuk,látogassák őket.

A keresztapámmal=apa öccse már beszéltem.Mindhiába,én voltam a gonosz kis perszóna.Pedig türelmes voltam és udvarias is.

Ó! Köszi nektek egyébként

2012. aug. 5. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátkozz meg a helyzettel. Ez kb minden családban így van.
2012. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!