Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szülőnek van "joga" a...

Egy szülőnek van "joga" a gyerekén kitölteni a feszültségeit?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy ha fáradt, ideges, megoldandó problémái vannak. Érthető, mindenkivel előfordul, de elfogadható, hogy ilyenkor a gyerekkel ordibál, még ha nincs oka rá, és teljesen logikátlan indokokat sorakoztat fel? Vagy esetleg elmondja mindennek, bár a saját, más okból eredő haragján kívül nincs oka rá? Olyan sokszor olvasom, hogy ha egy gyerek a szüleire panaszkodik, akkor vagy őt hibáztatják, vagy úgy védik a szülőt, hogy biztos csak ideges volt, nézd el neki...
2012. aug. 6. 20:43
 1/4 okoska31 ***** válasza:
egyáltalán nem kéne összekevernie az embereknek a dolgaikat. sem a gyerekkel, sem a párjukkal, stb. nem kéne kitölteni a feszkót.
2012. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezt itt mindenki tudja, nem a gyereken, a párunkon a kutyán...ha maguk csinálják az nem gond, de ha meglátják másnál az jujj de mekkora egy görény...ilyen az ember.
2012. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs joga a gyereken kitölteni,mert akkor a gyerekből lesz lelki roncs.Utána meg csodálkozhat,amikor vinni kell pszichológushoz,vagy nem tudja működtetni a saját életét a gyereke.
2012. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, nincs joga, de nagyon nehéz.

A "nagyfiam" kettő múlt, pont a fantasztikus dackorszakban van, akármit mondok, mindenre NEM a válasz, és néha ki tud akasztani.

Sokat vagyunk egyedül, mert az apja sokat dolgozik, és itt van a kishuga is, és néha nagyon fáradt és frusztrált vagyok az egyedülléttől meg a sok nemtől. Nagyon oda kell figyelnem, hogy ne kiabáljak vele vagy ne csapjak dühből a fenekére, hiába tudom, hogy egy kis ordítással kiengedném a gőzt. Amúgy is temperamentumos és hirtelen haragú vagyok, de mostanában inkább kimegyek a szobából, ha elkezd bugyogni az agyvizem.

2012. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!