Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak jövő héten lesz a...

Anyukámnak jövő héten lesz a szülinapja,50éves lesz. Nem tudom mit vegyek neki? vmi olyat szeretnék h emlékezzen rá.17/F

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
milyen összegben?
2012. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá? Vannak testvéreid akikkel össze tudtok dobni egy nagyobb ajándékra?

Mi pl. egy nagyon szép, minőségi órát vettünk és belegravíroztattuk, hogy "szeretünk".

2012. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 okoska31 ***** válasza:
100%

én apukám 60. születésnapjára a következőt csináltam:


válogattunk iszonyat mennyiségű fényképet az egész életéből, a meghatározó eseményekről, korszakokról.


Miután sikerült 14 képet összeszedni (babafotója, szüleivel, érettségi, első autó, házassága, két gyereke kicsiben, nagyban, stb., stb.) elmentem a Magyar Pénzverőhöz, és összesen 7 ezüst érme két oldalára odagravíroztattam a képeket - majd díszdobozba kerültek, ahol pont van még egy hely az aranyérmének - a 70. szülinapra.

2012. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 okoska31 ***** válasza:

kb. úgy számolható, hogy egy oldal gravírozása 3000 körül van (tehát egy érme 6000), egyébként lehet szöveget vagy más karaktert íratni (sajnos kép alá úgy tudom nem, csak a másik oldalra).

Egy ezüst érme pedig egy unciásként olyan 14-15 ezer körül lehet.

2012. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

Egyke vagyok, 15.000 akarok vmi, az órás ötlet, meg van egy jellemző amit mindig mondok neki azt gravíroztatom rá az is jó lenne? vagy nem illik?

Bocs hogy ennyit kérdezek de eddig mindig virágot vettem neki:(

2012. aug. 9. 16:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Kézzel készített dolgokkal hogy állsz ?

Menj be egy hobbi boltba, vegyél decoupage/dekupázs/ ragasztót, szalvétát, ecsetet, fadobozt/gyertyyát, üveget, szemüvegtokot/.


Szedd szét a szalvétát, hogy a mintás részét fogod felhasználni. Vágd ki azokat a részeket, amiket használni akarsz, felragasztani a tárgyra. Fgod a ragasztót, kend be a felületét, rakd rá a mintát. Miután megszáradt, kend le mégegyszer, és kész is.

2012. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17 éves fiúként anyukád van?
2012. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért, mije legyen ???
2012. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
anyja, vagy édesanyja
2012. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb gondod az életben sose legyen, minthogy a kérdező anyukámnak hívja az édesANYUKÁJÁT.
2012. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!