Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Exemmel újra találkozás...

Exemmel újra találkozás először 2 hónap után. Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom akivel nagyon szerettük egymást minden szép és jó volt, de mivel eltérő a kultúránk, családja sem őrült nekem, nem látott velem közös jövőt így elhagyott. Egyik pillanatról a másikra kidobott én nagyon sokat szomorkodtam miatta. Írtam neki 1 SMS-t tegnap, hogy mi van vele, erre felhívott hogy hiányzok és újra szeretne látni.

Hogy viselkedjek kérlek adjatok tanácsot. Azért megiscsak kidobott, sok szomorúságot okozott és most azt hiszi ugrok neki újra ahogy fütyül mert biztos úgyis szeretem.

Minden tanácsot megköszönök előre is.


2012. aug. 14. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Miért találkoznál vele újra? Ha egyszer kidobott nagy hirtelen, akkor máskor is ki fog ugyan úgy, erre pedig nincs szükséged. Ne találkozz vele, felejtsd el, keress egy normális pasit, aki nem művel ilyeneket.
2012. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Uccsó pillanatban mondd le a találkozót és soha többé ne beszélj vele.
2012. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
Előzőekkel ellentétben én nem gondolom, hogy az ex-ekkel ne lehetne szóba állni... Találkozzatok valami nyilvános helyen, beszélgessetek el, hogy melyikötökkel mi történt ebben a két hónapban, ebédeljetek-vacsorázzatok-sörözgessetek-akármi, aztán majd kiderül, hogy voltaképp mit is akar, és ahhoz lehet majd hozzáállni.
2012. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
45%
Sok az okos, kevés a tapasztalt. Először is, ha nem megy el, azzal megkockáztatja a saját maga lelki nyugalmának elvesztését, ugyanis elég könnyen érzelmi válságba kerülhet, hogy "Nem mentem, de lehet, hogy kellett volna?" alapon. Semmit nem veszít, ha találkozik vele, aztán, hogy ebből mi sül ki, az már csak az ő hozzáállásán fog múlni. Érdemben arra sincs jó válasz, hogy hogy viselkedjen, ezt nem lehet betanulni előre, az aktuális helyzet nem forgatókönyv, többnyire úgyis csak borulna minden. Vélhetően férfitársunk akar valamit, csak úgy egy pasi sem akar találkozni "Hiányzol!" kijelentéssel. Mérlegelni kell a múltat, ismerni kell a megbocsátás fogalmát, viszont készülni arra is, hogy egy újabb csalódás fog bekövetkezni. Ezzel most gyakorlatilag az égvilágon semmit nem segítettem, de egy ilyen helyzet pontosan erről szól. Erre nincs meghatározott módszer, meg kell élni, okulni belőle, a következőnél már okosabb lesz az ember.
2012. aug. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!