Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett? Megutálhattam...

Mi történhetett? Megutálhattam vagy csak nyomasztó fusztráltság?

Figyelt kérdés
24 órából 20 at én vagyok a kis babánkkal, és lassacskán úgy érzem hogy már nem érzek semmit a párom iránt pusztán szeretet. Néha haragszom is rá, mert úgy érzem egyedül hagyott a "gyereknevelésben" nagyon fáradt vagyok, és tudom hogy ő is az mert sokat dolgozik ezért nem is hozakodom elő ezzel neki.
2012. aug. 17. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs időd magadra meg hogy kipihend magad. Ez megviseli az idegrendszeredet, ezért felléphet némi tompultság.


Szerintem egy kiadós piheés alvás és kazítás után mindent tisztábban látnál, remélem megtudod oldani.

2012. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kiki01 válasza:
Ha már elgondolkodsz rajta az jó jel. Sztem beszéljetek erről, mielőtt annyira felgyülemlik benned ez az egyedül hagyás hogy tényleg megutálod. Amikor kisbabád van akkor meg egyébként normális hogy a legtöbb szeretetedet és energiádat ő kapja, de azért ha érzed hogy nem csak ez áll a probléma háta mögött akkor jobban jártok ha kerestek valami megoldást közösen. Már csak egy beszélgetés is jót tesz.
2012. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem utáltad meg, csak szimplán vagy annyira fáradt, hogy senkit nem kívánsz a babán kívűl a hátad közepére sem.:)

Egy hatalmas pihenés után egy jó beszélgetés mindent kitisztítana benned :)

Próbáltatok erról beszélni?? Ha nem, akkor csak kedvesen,lazábban hozd fel a témát :)

2012. aug. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!