Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem megcsal megbocsassam...

A ferjem megcsal megbocsassam neki?

Figyelt kérdés
Lattam,hogy hirtelen nagyon elkezdte kolteni a penzt megkerdeztem tole,hogy honnan van azt mondta,hogy ne erdekeljen engem. Masodjara bevallotta,hogy lefekudt egy masik ferfival penzert de nagyon szeret engem mit tegyek?
2012. aug. 19. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez komoly? Nektek eddig rendben volt a szexuális életetek? Bocs a kérdésért, de nem látens meleg a férjed? Én nagyon komolyan leülnék vele beszélgetni, nem a megcsalás miatt, az a legkisebb baj.

Amúgy meg nem hiszem, hogy együtt tudnék élni a gondolattal, hogy a férjem más férfiaknak pénzért szexuális szolgáltatásokat nyújt, nem tudnék azzal a tudattal lefeküdni vele, hogy előttem más fárfiakkal is lefeküdt. És lehet, hogy ez hülye hozzáállás, de aki fizet a szexért, annál nem lehet tudni, szóval nem lehetek biztos benne, hogy nem kapok el tőle valamiféle betegséget...

2012. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma este el fogok vele beszelgetni errol. Eddig nem volt semmi baj sex teren tokeletesen kielegitett es en is ot..Nemtudom,hogy ezt miert csinalta
2012. aug. 19. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Nemhogy örülnél, hogy pénz áll a házhoz! Esetleg lehetnél a str*cije, de a felesége semmiképp.
2012. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ne!
2012. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ez most tényleg komoly, akkor én minden érzelmemet félretéve azonnal kiadnám az útját.

Persze meg lehet beszélni, lehet próbálkozni, meg biztos hetero és soha nem fogja újra csinálni bla bla bla...

De kérdés, akarsz erre az életedből hónapokat, éveket, esetleg 10 éveket pazarolni? Ha úgy döntessz, hogy igen, akkor vállalnod kell minden kockázatát és esetleges fájdalmát, ami még várhat rád.

Ez a Te döntésed persze, úgy teszel ahogy akarod.

2012. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült dönteni?
2012. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!