Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Növérem semmilyen segítséget...

Növérem semmilyen segítséget nem fogad el, nem értem?

Figyelt kérdés
Ö szeret segíteni másoknak, meg megajándékozni másokat, de most, hogy neki kell segítség, nem fogadja el.
2012. aug. 20. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem érted.
2012. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy fél attól hogy gyengének tűnik majd vagy úgy érzi hogy szívességet teszel amit majd meg kell hálálnia..

ha nagyon kell neki úgy is kérni fogja,ha most nem fogadja el akkor ne is erőlködj.

2012. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én se fogadok el szinte soha semmilyen segítséget vagy ha rákényszerülök elfogadni mindig dupláját adom vissza (ha tehetem, ha meg nem tehetem addig őrlődök míg nem sikerül) mert rengeteg olyan élethelyzetet láttam már másoknál hogy szemére vetik utólag annak akinek segítettek, hálátlansággal, kihasználással, pióca életmóddal vádolják meg holott vannak erősebb és gyengébb emberek. Aki gyengébb attól hiába is várnánk hogy 100%ban intézze a saját életét.

Én nem akarom soha megkapni senkitől hogy ezt meg azt megcsinálta helyettem stb.

32/N

2012. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!