Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire avassam be az anyósje...

Mennyire avassam be az anyósjelöltet?

Figyelt kérdés

A barátommal távkapcsolatban élek, mint kiderült az ismerkedésünk alatt (tehát amikor még nem jártunk) megcsalt. Holnap találkozom az anyósjelölttel, aki már tud a dologról (tőlem), mert felhívott és hallotta rajtam, hogy valami nem oké.

Még csak kétszer találkoztam vele, igaz akkor hosszabb időre, nagyon megkedvelt, ezt mondta is és kérte, hogy bocsássak meg a fiának.

Ti mindent elmondanátok, ami történt, "befeketítve" ezzel a fiát?



2012. aug. 20. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

imádom az anyósomat,de sosem beszélném ki vele a páromat a háta mögött.

És mellesleg ha még nem is jártatok, az mitől megcsalás?

2012. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Attól, hogy már nekem is tette a szépet, illetve, nem kimondottan nem jártunk.
2012. aug. 20. 19:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha nem jártatok együtt, akkor NEM csalhatott meg. Az, hogy nem csak egy valakivel ismerkedik, még belefér.

2. Ha ilyesmi miatt cirkuszolsz, akkor rövidesen EX lesz belöled - teljesen jogosan.

3. Anyósnak semmi köze ahhoz, hogy megcsalt-e egyáltalán a párod, ez KETTÖTÖK ügye. Ilyenekröl MÁSSAL mint a pároddal beszélgetni szemétség.

2012. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Oké, akkor azt mondom h együtt voltunk, mással is lefeküdt nem csak velem, kérdeztem h van-e más letagadta. Ugyanúgy invitálta magához a másik lányt, mint engem.

Nekem szükségem van arra, hogy valakivel ezt megbeszéljem. Bnőimnek, saját anyámnak nem mondtam el.

De köszönöm a választ :)

2012. aug. 20. 20:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább a barátnődnek. Gondolj már bele, a párod elmegy a te anyukádhoz és kibeszéli vele a magánéleteteket. Te mit gondolnál,neked hogy esne?

Azt meg el kéne tudni dönteni, hogy együtt voltatok e vagy sem.AZért ezt a lányok igencsak napra pontosan szokták tudni,hogy mikor jöttek össze.

2012. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nézd, én úgy gondoltam, hogy együtt vagyunk, ő is úgy viselkedett. De amikor erre az egészre fény derült, akkor azt mondta, h de hát akkor még csak ismerkedtünk és tény és való, hogy mivel elköltözött az elköltözése után beszéltük meg, h most már aztán tényleg együtt.

Jajj, nem tudom mit csináljak. Mert igazatok van, h nem kéne elmondani, de tuti ki fog belőlem húzni mindent.

2012. aug. 20. 20:44
 7/12 anonim ***** válasza:
és erre most derült fény? Mennyi idő után. Inkább a párod után utazz és ne anyósodhoz és vele beszéld meg!
2012. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen, ez akkor derült ki, amikor nála voltam, a tényleges együttlétünk után kb. négy hónappal.

Anyóssal megyek páromhoz is.

2012. aug. 20. 20:55
 9/12 A kérdező kommentje:

A barátom több hónapon át etettet és kihasznált :(

Anyós azért akar velem találkozni h ezt megbeszéljük, elmeséljem mi volt, ill. h ő elmondja, h mit tudott erről az egészről.

2012. aug. 20. 20:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Barátaidnak miért nem mondhatod el? Szerinted pont a párod anyjának kell kiöntened a lelked, aki vélhetően a fia pártján van? Majd neki akarod szidni? Szerinted értékelné? Nem ő az, akivel ezt meg kéne beszélned. Arra van ott elsősorban a párod, aztán a barátnőid.
2012. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!