Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szokások, viselkedések...

Milyen szokások, viselkedések idegesítenek a családtagjaitoknál?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Apám: néha meg kell tőle kérdezni 200x egy dolgot mert nem válaszol. Vagy kérdezek valamit és kb 3 perc múlva reagál "hogy mit mondtál?".


Anyám: ha van rajtunk kívül 1 vagy több ember akkor az van, hogy beszélek, mondom a történetet, erre elkezd teljesen másról beszélni a többinek.

Állandóan cigizik, de nem menne arrébb... nem... álljak fel én és menjek el ameddig be nem oltja, aztán 10 percenként ezt játssza velem.

Mindig neki kell, hogy igaza legyen. Ha tényleg nekem van igaza, akkor nem mondja, hogy nekem volt igazam hanem mintha meg sem történt volna.


Nővérem: beszélek hozzá, történet közepén megkérdezem, hogy "figyelsz?" utána még 5x elmondani a nevét és mégegyszer "figyelsz?". Akkor is ha fontos dologról van szó.


15/L

2012. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használat után nyitva hagyja a wc ajtót, és hiába szólok, nem érdekli.
2012. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pötyös Panni ***** válasza:
A fogpiszkáló használatától rosszul vagyok....
2012. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagypapámra napokat kell várni mire elkezdünk valamit. Mindenki odaáll,segít neki,de ő mindig halasztja. Meg csak ül a teraszon és nézegeti a galambjait, de képes erre egész nap.
2012. aug. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!