Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik neked a Melissa név?...

Tetszik neked a Melissa név? Bejegyeztethető Magyarországon?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 09:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%

kisebbségi szokás ennyire külföldi hangzású nevet adni egy gyereknek.

annyi szép magyar, vagy a magyarban már rég meghonosodott név van, válassz inkább abból.

2012. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%
Citromfüvet jelednt. Ha neked ez tetszik.. Te tudod.
2012. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem szép.
2012. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Csak úgy hogy Melissza. És nem, nem tetszik...
2012. aug. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Barátnőmet így hívják, szerintem gyönyörű név. Bár ő nem magyar. Ilyen egzotikusabb külsejű lányok ugranak be sötétebb hajjal, világos vagy barna szemmel, telt homokóra alkattal. A Meli becenév meg cuki.
2020. dec. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Két s-sel tetszik. Ez a dupla sz-es magyar átírás viszont borzalom. (Éppúgy szemrángást kapok a "Vanesszától" is, pedig két s-sel az is tetszik.) És igen, anyakönyvezhető, a két sz-es formában.
2022. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szokás kérdése. Gondolom, a Christina helyett írt Krisztinától nem akadsz ki. Azért a Melissza messze nem egy Dzsesszika kategória.
2022. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Azért a Krisztina is jobban tetszik Christina-ként, viszont azt már nyilván megszoktam. A Vanesszától sem szó szerint kapok szemrángást, csak nem tetszik ebben a formában. Mint ahogy a Melissza sem. Az viszont tény, hogy a Dzsesszika kb a mélypont kategória.
2022. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!