Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is elterveztétek gyerekként...

Ti is elterveztétek gyerekként a felnőttkorotokat? Mi teljesült belőle?

Figyelt kérdés
Sokan, ha nem mindenki eltervezi h milyen házba és hol szeretne lakni, hány gyereke lesz, és mivel fog foglalkozni. Nektek mi teljesült a gyerekkori álmaitokból?
2012. aug. 25. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem minden sikerült, még az is, amit idöközben inkább kihagytam volna.
2012. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Tudtam, hogy külföldön akarok élni, külföldi férjjel, jó módban, de nem akarok dolgozni.

Bejött!!

2012. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 eNerdzsy ***** válasza:

Gyerekkoromban én is tervezgettem de, ahogy teltek az évek más szempontok kerültek előtérbe.

Nagyobb kihívást látok abban, hogy a mostani terveimet tudjam teljesíteni...

2012. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gyerekként azt terveztem hogy majd a gimi alatt összejövök az igazival, hamar férjhez megyek, és gyerekeim lesznek.


Eddig ebből nullán állok. Igaz nem vagyok még öreg, de a gimis nagy Ő megtalálásnál már bebuktam a dolgot, szóval dőlt az egész... :)


23 vagyok

2012. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Még a 2gyerek a 3ból hiányzik :) A többi bejött, pedig elég részletesen megálmodtam, hogy milyen lesz a férjem és hogy milyen az életem
2012. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Most vagyok tini és kezdek tervezgetni,jövőt építgetni.A nyelvvizsga a legközelebbi terv,aztán a szakma,aztán az érettségi.Utána munka külföldön,gyerekvállalás,anyagi biztonság mellett:)Ha pedig ez nem sikerülne,szóval ha valahol elbuknék,akkor változtatok a terveimen.:D


Bocsi,hogy leírtam,de később ezt szeretném visszanézni és kíváncsi leszek,hogy mi teljesül ezekből!:D


17/L

2012. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem terveztem, 40 vagyok és még mindig nem tudom mi lenne jó. 2 gyerek, amit akartam bejött.
2012. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem igazán úgy sikerült. Jól akartam érettségizni, felvételizni, nyelvvizsgával - eddig bejött.


Diplomát akartam, jól fizető állással, 28-30 évesen férjhez menni, szép kis házat, autót a szülővárosomban.

A szüleim elvesztették a munkájukat, dolgoztam hogy be tudjam fejezni a sulit, de utolsó évre nem találtam munkát, ezért hogy azt ne bukjam el, diákhitelt vettem fel. Amit most fizethetek szépen életem végéig, pedig az enyém nem is olyan sok...

A diplomámmal 98.000 ft-ot keresek, ebből a pénzből még autót se veszek, nemhogy házat, sőt lassan már egy biciklit sem. 23 évesen férjhez mentem, és most 26 évesen újra tervezem a jövőmet, hamarosan külföldön, a férjemmel együtt.

2012. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

örülök h sokatoknak sikerült teljesíteni a gyerekkori álmát :)

akinek pedig nem sikerült annak se szabad feladni a reményt, sose késő, összejöhet még!

én 17 éves vagyok és most kezdem megálmodni a jövőm. azért is tettem fel ezt a kérdést h van-e ennek egyáltalán vmi értelme. nekem nagyjából hetente változik ez még. érdekes, de én külföldön nem tudom elképzelni magam, pedig mindenki azt mondja h tanuljak és menjek külföldre, de akármilyen rossz és nehéz itt élni, én akk se szeretnék elmenni innen. bár ez még változhat, mire oda kerül a sor. mivel imádom az állatokat mindenképpen vmi állatokkal foglalkozó hivatást képzelek el. és nagyjából 30 éves koromba akarok gyereket, családot magamnak.

2012. aug. 25. 22:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkoromban semmit nem mertem tervezni, olyan szarul álltunk anyagilag, hogy minden nap csak zsíros kenyeret ettünk, suliba sose tudtam kaját vinni, néha adtak az osztálytársaim...Most van három gyerekünk a férjemmel, saját házunk, 7 személyes autónk, és nem éhezünk. Ennél többre nem is vágyom...Amikor megszületett a harmadik gyerekem, mondta Öcsém, hogy emlékszem-e, amikor gyerekkorunkban azt mondtam, hogy három gyerekem lesz majd, és sokkal jobban fogom őket nevelni, mint ahogy minket, leesett az állam. Nem emlékeztem. tehát bejött:)
2012. aug. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!