Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ért meg az anyám?...

Miért nem ért meg az anyám? Min változtassak?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, az idén végeztem az iskolában. Most munkát keresek de sehol nem találok. És az anyukám egyáltalán nem segíti a helyzetem. Azt várnám h egy kicsit megértő legyen velem. Most mondta h szerezzem meg az angol középfokú nyelvvizsgát. Úgy h még soha nem tanultam angolt mert németes vagyok. Most a munkaügyön keresztül indul egy tanfolyam, haladó szintről, tehát tudnom kéne legalább egy alapszinten beszélni. Elmondtam az anyukámnak mire ő azt mondta, h internetről is lehet egyedül tanulni. Erre nem mondtam semmit mert nem akartam vele megint összeveszni. De nem ért meg engem. Mindig azt akarta h pénzügyet tanuljak,amikor engem nem érdekel ez a szakma. Ezért tanultam turizmus vendéglátást.
2012. aug. 30. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha dolgozni mennél? Talán akkor változnának a dolgok. Lehet, hogy Anyudnak már mindegy mit, csak csinálj valamit.
2012. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

vsz a pénzügyi pályádat jobban átlátja, jobban tudna tanácsot adni.


a vendéglátás, turizmus esetére is amúgy okosat mondott, mert ott is alapvető az angol, és gondolom minél több nyelvet beszélsz annál jobb :)


és valóban lehet az internetről is tanulni, bár egyénre szabott, hogy kinek mennyire jön be ez a módi.


Igazából nem érzem, hogy nem megértő, sőt, szépen terelget az önállósodás felé, jó anyuka:) Neked nem tutujgatásra van szükséged jelenleg:) minél hamarabb munkát találni:)

sőt bízik benned, hogy önállóan is eljutsz egy alapfokig:)

Hát bízz Te is magadban:)


Sok sikert a munkakereséshez :) Menni fog:)

2012. aug. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Mit kellene anyukádnak megérteni!?!?!? Ha el akarsz helyezkedni - föként ilyen pályán, akkor alapvetö az angoltudás. Azt tényleg el lehet interneten keresztül is kezdeni, SÖT!!! lehet nyelvkönyveket venni is, amiböl már rengetegen megtanultak nyelveket.

Ha már nem dolgozol, akkor legalább kezdj el angulul tanulni, napi 8 órás ráforditással fél év alatt meg lehet a középfok minden probléma nélkül.

2012. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!