Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem bírom tovább!

Mit tegyek? Nem bírom tovább!

Figyelt kérdés
22 éves vagyok .. a problémém az hogy 22 éves vagyok és mindig még anyámmal élek sajna aki alkesz..barátom nincs elakarok menni de nincs hová mert ha pld mamához megyek utánam j9nne és tuti megölne.. nem enged sehová reggel a kocsmába kell menjek neki ha nem megyyek ordít és néha megver... aztán egész nap ordít és muszály vagyok menni piáért.. jövedelmem nincs az idegem kikészült remegek mint egy drogos... mit tehetnék hová menjek? rokonhoz nem akarok mert jönne és kiverné a balhét ordítana, és nem akarok botrányt miattam.. barátnőim férjnél vannak... mit tegyek?
2012. szept. 6. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért a 22 éves korosztálynak nem kell még a házasság. Szerintem szerezz egy rendes barátot, vele el tudsz lenni és talán vele lakni ha dúl a láv.
2012. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Anyukádat kezeltetni kéne... Vagy esetleg "gyermek"bántalmazásért lecsukhatnák, ha megver tényleg...
2012. szept. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Cicuskaaa123 válasza:
Hát mindenképp rokonnak kéne először szólnod, hogy a mi a helyzet és feljelenteni anyádat a rendőrségen, hogy megver téged.. Testi bántalmazás!
2012. szept. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia,

miért nincs jövedelmed? Valami munkát szerezz, gyorsan-gyorasn, és az első havi fizudból már tudsz bérelni egy szobát valahol, főleg ha bp-i vagy.

Nem tartozol felelősséggel anyukádért, főleg ilyen körülmények között nem! Teljesen megértem, hogy ki vagy bukva idegileg, az ilyen háttér felőröli az embert hosszú távon, így nem lehet élni.

2012. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
pályakezdő vagyok sajna egy városban ahol semmi meló nincs, nem budapesti vagyok..
2012. szept. 6. 15:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg budapesti ismerős, aki segítene melót szerezni?
2012. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
pesten ismerősöm nincs sajna egy rendőr van de azzal rég nem beszéltem már..
2012. szept. 6. 15:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Vedd fel vele a kapcsolatot. Ne szégyellj segítséget kérni, elég nagy szarban vagy!
2012. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Költözz a mamádhoz, ha jóban vagy vele és ne hagyd magad. Dehogy önle meg..max. üvöltene pár napig, de aztán megnyugodta. Mások vélményét meg nem kell nézni, mert végülis nem te cisnálod a balhét, senki nem téged fog megszólni.
2012. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha esetleg győri vagy akkor tudok egy álláslehetőséget pizzériában
2012. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!