Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek adja tesóm nekem a...

Minek adja tesóm nekem a telefonját, ha utána üzeneteket olvasgat, és parancsolgat a telefon felől?

Figyelt kérdés

2 hónapja kaptam tesómtól egy telefont, mert szerettem volna egy okosabb telefont, nem kellett vennünk, mert nekem adta örültem/örülök is neki.

De amit már 2 hónapja csinál az nem állapot.

1)Üzeneteket olvasgat rajt, nem-e jött új, kérdés nélkül elveszi, vagy rám parancsol anyám, hogy 'XY add ide tesód telefonját' De nem értem miért, úgy kéri, hogy tesóm telefonját,mikor már megkaptam.

2) Tesóm parancsol a telefon felől is, hogy 'Kapcsold ki a telefont,ha valaki hív a régi számról' és akkor addig míg engedélyt nem ad,azt várja kikapcsolva legyen, pl: egész nap.De ha én telefonhívást várok, esetleg SMS-t?

3)Nem csak üzeneteket, mindent nézeget rajt, sokszor nála van, nem lehet rajt hagyni semmi olyat, mivel üzenetekhez is belép, pl: Ha barátommal beszélnék, vagy küldene sms.t nem hagyhatnál rajt, mert elolvasná.

Még mindig úgy tekinti mintha sajátja lenne.

Nincs barátom, és amúgy is mindenki a régi telefonomon ér el, mivel ha az is jó nem fogok bonyolódni, de nem állapot ez így, hogy folyton bekell számolnom a telefonról.

15L


2012. szept. 9. 13:02
 1/8 A kérdező kommentje:
a kérdés az, hogy: adjam vissza neki, és inkább használjam a régit? Vagy várjak,hátha abba hagyja egy idő után, bár ha 2 hónapja tart,akkor ezt a telefont végig sajátjaként fogja tekinteni.
2012. szept. 9. 13:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egy sim kártya csere megoldaná a problémát
2012. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igazad van,köszi
2012. szept. 9. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Van olyan funkció, hogy jelszót kér a billentyű zárhoz. Így senki se tudja nézegetni bekapcsolt állapotban, csak te.
2012. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsóelőtti: Igen a másik telefonomon is ez be van állítva, azóta mióta barátnőm egyszeriben kérdés nélkül törölgetett le róla dolgokat: O. Így azóta le van jelszavazva, de ebbe lehet másik sim kártya kéne.


Utolsó: Szimplán barom vagy, nincs ebbe a kérdésbe semmi felháborító, vagy hülyeség, szerintem. Téged is zavarna. : ) De elég sz*r életed lehet, vagy nagyon unatkozhatsz:)

2012. szept. 9. 13:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha annyi eszed sincs, hogy áttedd bele a saját sim kártyádat, ne haragudj, de sok eszed nincs. Ezen nincs mit szépíteni.
2012. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jujj drágám, neked nincs eszed, meg még bunkó barom is vagy: 'és amúgy is mindenki a régi telefonomon ér el, mivel ha az is jó nem fogok bonyolódni'


arról van szó, hogy használom a másikat is, és nem azért zavar mert használom, hanem azért mert NINCS MÓDOM hasznákni

2012. szept. 9. 19:49
 8/8 A kérdező kommentje:
Használni*
2012. szept. 9. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!