Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám legyőzni az...

Hogy tudnám legyőzni az önzőségem és a gyerekem érdekét nézni? Anyukák, ti meg tudnátok tenni?

Figyelt kérdés

A volt férjem januártól Amerikában fog dolgozni határozatlan ideig, szeretné elvinni a 7 éves fiunkat.

Tudom, hogy engednem kéne, de csak a kifogásokat keresem.


Hogy győzzem meg magam? Hogy engedjem el?


2012. szept. 10. 20:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
28%

Nem hiszem, hogy Amerika többet tudna nyújtani a gyereknek, mint a saját anyja.

Ez az egy érv elég kell, hogy legyen.

2012. szept. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
69%

Kérdés, hogy kinél van a gyerek elhelyezve, meg mennyi idöre vinné.


Abba semmiképpen sem egyeznék bele, hogy hosszabb idöre elvigye, legfeljebb egy nyaralásra. Ha ott dolgozik, akkor a gyerek kivel lenne?

2012. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
44%
Gondolj arra, hogy ez mekkora lehetőség a gyereknek. Kiszakadhat ebből a sz@r, szemét magyar mocsárból és lehetőségek egész sora nyílik meg előtte.
2012. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a gyerekednek messze nem az az érdeke, hogy távol legyen az anyjától.....akkor vagy felelőtlen, ha elengeded!
2012. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

A fiam imádja az apját.


7 éves, nem kell már vele otthon lenni, iskolába járna.

Angolul addig megtanulhat alapszinten.


Pár év Amerikában biztos előnyt jelentene neki az életben.

2012. szept. 10. 20:54
 6/28 anonim ***** válasza:
79%

Úgy győzd meg magad, hogy ha lehet te is menj.

Ennek az országnak vége. Ebben korban hónapok alatt megtanulja a nyelvet. Több barátunk ment most ki külföldre, egy és 10 év közötti gyerekekkel. Itt mit gondolsz ki marad adófizető állampolgár? Mire felnő a gyereked, se nyugdíj, se állás legalábbis ha nincs rokonotok a kormányban. Semmi nem lesz itt csak néhány csányi meg simicska nevű milliárdos és egy szegény lecsúszott nyomorgó réteg. Biztos megoldható, hogy menj te is és vállalj el bármilyen melót.

2012. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Közös felügyelet van.
2012. szept. 10. 20:55
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

igen engem is az érdekel, hogy eleve miért ez az út merült fel? Miért rögtön az merült fel, hogy apa magával viszi a kisfiút? vagy rosszul írtad? nyaralás céljából teljesen érthető, hogy iegnis engedd el vele.


Vagy esetleg kérdező a kisfiún érezni/látni hogy erős a kötődés apa felé? Fejtsd ki kicsit bővebben, miért merült ez fel nálatok.

2012. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
34%
utolsó vagyok. köszönöm valahogy éreztem azt hogy erős a kötődés apa és fia között.
2012. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Igen, a fiam imádja az apját.

Nálunk sosem volt az az elv, hogy a gyereknek csak az anyjára van szüksége. Kezdettől pelenkázott, este felkelt, vitte oviba, táppénzre jött ha beteg volt stb. Amióta elváltunk, azóta is napi kapcsolatban vannak.


Szerintem ez nagy lehetőség neki.

2012. szept. 10. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!