Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Férjem elment...

Ez normális? Férjem elment osztálytalálkozóra, egy másik városba,90km-rel arrébb.

Figyelt kérdés
Azt mondta, minket (engem és a 6 hónapos fiúnkat ) nem visz magával, mert Ő neki így jobb, ha egyedül megy, jobban érzi így magát. Édesanyja abban a városban lakik, ahová a férjem megy osztálytalira, tehát aludni is ott fog. Mikor szóvá tettem, hogy nem visz el (nem az oszt.talira, hanem hogy még csak vele sem mehetünk, ott aludnánk anyósnál) akkor már egyből hajlott volna rá, hogy ok, menjünk. De így hogy? Mikor első blikkre azt mondja, jobb neki egyedül?!!
2012. szept. 15. 18:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem túlreagálod,szüksége van egy kis kikapcsolódásra ezt meg kell értened,az meg,hogy nem visz el az osztálytalálkozóra az meg úgy a jó,nem azért de osztálytalálkozóra nem szokták elcipelni a férjet/feleséget meg a gyereket.
2012. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%

Miért kell minden apróságból ügyet csinálni! Természetes, hogy osztálytalálkozóra nem akar kisbabával menni. Sőt, feleséggel is csak akkor, ha mindenki viszi a feleségét! Ez elég ritka.

Ha hív,hogy menjetek el az anyukájához, akkor mit parázol?

2012. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
6%
Első: én pedig úgy tudom, igenis szokták vinni a házastársat minimum, de néha a gyerekeket is.
2012. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%
szerintem rosszul tudod kellemes beszélgetés lehet ha ott van 20-30 gyerek kiabálnak meg bőgnek.
2012. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

nem az osztálytalálkozóra akartam volna elkísérni, hanem úgy alapból, csak úgy, hogy együtt legyünk!!

És szoktak családot is vinni amúgy, de oda nem kísértem volna el.

Szüksége van szabadságra, kikapcsolódásra?

Hm... NEKEM IS!!!!! És szerintem ezzel nem vagyok egyedül, minden kisbabát nevelő nő így gondolkozik sztem...

Amíg én havi egyszer eljutok valahova, Ő sokkal többször.: foci 2 hetente, barát búcsúbulija, kollegákkal sörözés...

2012. szept. 15. 18:41
 6/30 anonim ***** válasza:
67%
Ne rajtam vezesd le a fusztrációdat inkább beszéld meg a férjeddel,és menj majd el te is máskor ennyire egyszerű
2012. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
neked biztos nincs gyereked, az tuti. Ha lenne, nem így gondolkodnál. Nem is tudom, mikor mehetnék, ha a férjem este 7ig dolgozik...
2012. szept. 15. 18:45
 8/30 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem is túlreagálod ezt... Többet kapcsolódik ki? És? Neki nem jár, vagy mi? Ha te is ki akarsz kapcsolódni, akkor miért nem mondod ezt meg neki? Szerintem nem dolgozik a hét minden napján egész nap... Nálunk is el szokott menni a párom NÉLKÜLÜNK kikapcsolódni, és nem is sajnálom tőle, ennyi jár neki.
2012. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
15%
Hova ment osztalytalira a ferjed?
2012. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
72%
van gyerekem 17 hónapos,és mi mindent megbeszélünk és adunk kimenőt egymásnak ,és ketten is elmegyünk akkor a nagyszülőkkel van
2012. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!