Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráhagyni, vagy kiabálni vagy...

Ráhagyni, vagy kiabálni vagy mit tenni? Tesóm itt ül rövid pólóban, rászólok 3x, hogy vegyen fel valamit, de nem akar. Ráhagytam, ha beteg lesz az ő baja.

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
nem kell beleszólni,nem fázik,ha meg fázna,felöltözne,ennyi
2012. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Így van, ha fázik majd felöltözik. Ő dolga.
2012. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen idős a tesó, és milyen idős vagy te.

A felelősség az idősebbre hárul.

2012. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
11, 17 vagyunk.
2012. szept. 22. 18:54
 5/12 anonim ***** válasza:

tuti,hogy már csak azért sem vesz fel pulcsit,mert te rászóltál :D


ziher az is,hogy nem vagy még 17

2012. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Basszus, ne te döntsd màr el, mit csinàl?! Mi van, ennyi idöd van?:D Menj tanulni, hétfön suli....:DD

Ur isten:DD

Ekkora gondokat...pfffffffff...

2012. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Miért lettem így lepontozva???

Ti nem a nagyobbik gyermeketeket tennétek felelőssé, ha a kisebb megfázik, csakk azért, mert ő nem figyelt oda??

Miért nem lehet ezzel egyetérteni???

2012. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3-as, te iskolapéldája vagy annak, hogy mindenért az idősebb gyerek f*szul, ami szerintem elképesztően nagy marhaság. Mindenről a nagyobb tehet, de mivel ő is gyerek, ezért a kicsi nem úgy néz rá, mint anyára-apára, viszont ha a nagy megcibálja, akkor is ő van leszúrva. Így kell jól egymásnak ugrasztani a két gyereket. Gratula.
2012. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nevelés kérdése. Nálunk ilyen esetben a fiatalabb mindig hallgat az idősebbre, és nincs semmi bonyodalom. A kissebb talán észre sem veszi, hogy hűl a keze-lába.

Egyébként úgy látom, te sem vagy nagyon otthon a gyereknevelésbe, mert akkor tudnád, hogyan kell őket egymás iránti felelősségre tanítani.

Úgyhogy nyugodtan elmehetsz az okoskodásoddal, meg a kioktatásoddal melegebb tájékra, vigyed a gyerekeidet is!

2012. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyébként egy 17 éves e tekintetben már egyáltalán nem gyerek!
2012. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!