Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bármit probáltam nem müködik!...

Annácskatuccat kérdése:

Bármit probáltam nem müködik! Miért?

Figyelt kérdés
Szeretője volt.Megtudtam.Megbocsájtottam.Azt tettem amit ő akart.Mégsem volt jó.Tudom válni kellene.De hogy?
2012. szept. 28. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Mért kéne válni? Ha megbocsátottál neki, akkor már nyilván nem neheztelsz rá a megcsalásért. Mi bánt akkor?
2012. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha tudod, akkor rajta!
2012. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi az amit akart, mi az amit tettel es mi nem volt jo? Megint megcsalt?

Lehet, hogy csak siman nem illettek ossze, nem ugyanarra vagytok, mas az eletkepetek. Ha igy van, akkor hiaba teszed azt, amit akar, az csak erolkodes lesz es ez forditva is igaz.

2012. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A válasz? "Azt tettem amit ő akart"-nem jól tetted azok után, hogy ő csalt meg. Biztos, hogy az ok is megvolt, hogy miért csalt meg de mondjuk egyes férfiaknak nem kell nyomos ok. Mutasd meg , hogy igazi nő vagy és van egyéniséged és ne enged magad eltaposni.Legyen szabad akaratod és ne csak rábologas az ővére.
2012. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled,ha még mindig vele vagy!
2012. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy összeillünk.Mert én olyan vagyok mint az anyósom(akit én tiszteltem sajnos már meghalt)De ő olyan mint az apja.Irányithatatlan és egy felnőtt gyerek.Ha nem kap meg valamit örjöng.A gond az, hogy már 36 éves vagyok gyermeket szeretnék,szavakban ő is.de mint a legútobbi vizsgálat alkalmával is(már 2-szorra)kiderült benne van a hiba.Szeretem,de már igazából csak a megszokás tart együtt.Én is mást akarok ő is .És ő már többször is bizonyitotta ezt.Hülye vagyok.Érzem változtatni kell,de még mindig reménykedem, hogy van más út.Valojában tudom mit fogok tenni,csak le kell irni és megosztani másokkal.Nincsenek barátnőim ez az egyetlen hely.Tudom szánalmas vagyok.De mindig van egy DE....
2012. szept. 28. 20:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy szánalmas, hanem egy megkeseredett nő vagy akit a férje eltapos. A férjed pedig egy gyermek aki nem akar felnőni aki nem emeli fel benned a nőt, hanem eltapossa. Ha nincs gyermeketek akkor lehet, hogy jobb a válás, mert őt nem fogod tudni megváltoztatni és az egész életed egy nagy keserűség lesz ha igy folytatod. Gyermeket pedig még ha lehetne se vállalj ilyen férfival, mert utána még rosszabb lesz.
2012. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagy bünöm ,hogy egyszerü ember vagyok.Nem egy álarc mögé bújt prosti.Reggelente bemegyek dolgozni(megvivom a saját csatáimat,mint ügyintéző az úgymond fönökökkel szemben)délután hazamegyek.Fözök,mosok,takaritok és intézem az egyéb dolgokat.A férjem olyan mint egy gyerek.Ha mondom megcsinál dolgokat,de ennyi.ha nem mondom nem töténik semmi.Szeretem,de ez a szeretet már olyan mint a gyermek iránt érzett .Nem vágyom a közelségére és valójában már nem látom a hasznát sem.
2012. szept. 28. 20:44
 9/14 anonim ***** válasza:

Amennyit elmondtál, az alapján én még nem válnék. Szerintem csak megszoktad a jót és némi izgalomra vágysz. Egyedül marha nehéz, csak talán erre nem emlékszel.

Nem írtad, hogy pontosan miért is nem jön össze a gyerek. Alacsony spermaszám esetén biztosan volna lehetőségetek gyerekre, pl. inszeminációval.

2012. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A válasz? "Azt tettem amit ő akart"-nem jól tetted azok után, hogy ő csalt meg. Biztos, hogy az ok is megvolt, hogy miért csalt meg de mondjuk egyes férfiaknak nem kell nyomos ok. Mutasd meg , hogy igazi nő vagy és van egyéniséged és ne enged magad eltaposni.Legyen szabad akaratod és ne csak rábologas az ővére.



A fenti hozzászolást irták.

A válaszom csak annyi,hogy én is hasonló témában, hasonló választ adok.De a valóság az, hogy ez nem ilyen egyszerü.Nincsennek komplexusaim.Tisztában vagyok a képességeimmel és azzal is, hogy mennyit érek.Még mindig el tudom adni a piacon magam.A gondom az, hogy 16 év után szembesültem azzal,hogy a pofámba léptek.És miután egy zárkozott ember vagyok(nincsenek barátaim,rokonok csak távoliak)így nincs másik forma ahol tanácsot kérhetnék.Valahogy még mindig szeretem a férjem,de nem akarok több hasonló helyzetet.És nem akarok megalkuvást.Olyan döntést akarok hozni,ami vagy ez vagy az,de végleges és nem visszavonható.Ebben kérem a segitségeteket.Köszönöm.

2012. szept. 28. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!