Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól érezné magát?

Szerintetek jól érezné magát?

Figyelt kérdés
Anyukámról lenne szó.. Arra gondoltam hogy az 50. szülinapján meglepem valamivel. Anya rengeteget dolgozik, és soha nem gondol magára mindig ránk a gyerekeire és az unokájára és szerintem kb 20 éve nem is volt sehol. Arra gondoltam hogy befizetem egy wellness hétvégére. Viszont barátnői annyira nincsenek akikkel elmenne, apámmal nagyon rossz a kapcsolatunk és nincs élettársa vagy egy barátja, tejesen egyedül van. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek élvezhető lenne számára egyedül egy ilyen hétvége? Vagy esetleg menjünk ketten együtt?
2012. szept. 30. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyedül ne küldd el, menjél el vele te, ha nincs más...
2012. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Most olvastam (Eva az ujsag cime), hogy vannak helyek ahol hirdetik is hogy szingli vendeguk van, egy ilyen helyen nem nezzne meg senki hogy egyedul erkezett es biztosan tudna baratsagokat kotni
2012. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tarts vele :)
2012. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
A legtöbb helyre még gyereket is lehet vinni,kb 6 éves korig. Amennyiben egy gyereked van menjetek el hármasban.
2012. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A saját anyukámból kiindulva szerintem menj vele.
2012. szept. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj vele. Egyedül nem olyan jó. :) A gyereket viszont inkább hagyjátok otthon, hogy tudjatok relaxálni, és ne azon kelljen aggódni, hogy éppen mit csinál a kicsi.
2012. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mindenképpen menj vele! csajos hétvége, nagy dumálások, relax :D
2012. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.

Én nem hagynám itthon a gyerkőcöt.Az én anyukám nem várná el,hogy itthon hagyjam a gyerkőcöt,neki így is kikapcsolódás lenne.Jó rossz véleménnyel vagyok...

2012. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el vele! Én egyedül voltam egy ifjúsági fesztiválon, borzalmasan éreztem magam egyedül.
2012. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat ment mindenkinek a zöld kéz :) A törpe nem az én gyermekem hanem a bátyámé, nekem még nincsen :) én is arra jutottam hogy elmegyek vele, mert egyedül valószínűleg nem érezné jól magát :)
2012. szept. 30. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!