Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy járok egy sráccal, aki?

Figyelt kérdés

A barátom egy kicsit antiszociális,mert elég kevés embert tud szeretni,elfogadni,folyton balhékba keveredik(volt pár rendőrségi ügye is,de a szülei elintéznek neki mindent),előttem csak azért járt a barátnőivel,hogy lefektesse őket.

Anya nincs valami jó véleménnyel róla és a szüleiről,mert mindent a pénzzel intéznek el és azzal,hogy van befolyásuk.A barátommal egy osztályba járok és anya jóban van az osztályfőnökünkkel és ő elmesélt a barátomról pár dolgot,hogy már milyen balhékba keveredett és hogy még nem csak most kezdte a gimnáziumot,de máris az egyik legrosszabb gyerek,de semmit nem tudnak vele csinálni,mert az igazgató a szüleik barátja.Szóval jól kibeszélték...


Már 4 hónapja együtt vagyunk és elég sokan tudnak rólunk.El akarom mondani anyának,hogy ki a barátom,de félek...Attól,hogy hogyan fog reagálni,hogy nem fog-e veszekedni.De leginkább attól,hogy ezentúl nem fog elengedni sehová.Már aludtam párszor a barátoméknál,de akkor anya úgy tudta,hogy egy barátnőmnél vagyok.Ha megtudja,hogy barátom van,akkor lehet,hogy ezt nem tudnám neki mondani.

L/15



2012. okt. 17. 15:34
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Egy bugyivadász max egy hónapig vár.
2012. okt. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 miraa16 válasza:
Valaki tudja azóta mi lett vele?
2019. dec. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!