Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családban született kisbaba,...

A családban született kisbaba, küldtem ajándékot, hülyének vagyok tekintve?

Figyelt kérdés

A férjem tesvérével nem vagyunk szuper jóban, megszületett a baba és mivel 700km távolságban élünk és nem hívtak meg, úgy döntöttem, ajándékot küldünk, jelzem értékesebbet, mint amit ők küldtek az én gyerekem születése után 6 hónappal, mert épp akkor látogattak haza. Amúgy sem hívtak és nem láttam illőnek, hogy családostul bevonuljak 2 napra, az meg nem buli, hogy hajnalban megyünk, 2 óra látogatás után meg este késő induljunk haza. Eldöntöttük a férjemmel, hogy nem megyünk, de küldünk ajándékot. Mivel valakinek volt útja arra, elvitte. Sem egy sms, sem egy mail, sem visszajelzés attól a személytől aki elvitte az ajándékot. Ennek már majd egy hete.

Nagyon bánt.

Engem egész terhesség, szülés, gyerekégy alatt fel nem hívott, egy smst nem küldött, úgy éreztem nem tartozom semmivel, de meggondolta magam, hiba volt?


2012. okt. 17. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Az a személy jelzett hogy átadta?Biztos hogy megkapták?Szerintem nyugodtan felhívhatód attól hogy ö nem hívott...
2012. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Elég hülye egy nő lehet. Egy köszönöm sms minimum lenne tőle. Már most jó példát mutat a gyerekének.
2012. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, odaadta, anyósomról van szó!
2012. okt. 17. 18:59
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Várj még egy kicsit! Én nem tudom, de vannak olyan emberek, akik nem sietik el a dolgokat, halogatnak, közben az jár az eszükben, meg kellene köszönni, de csak odázzák a dolgokat.

Én pont az ellenkezője vagyok, mindent azonnal. Éppen ezért szokott rosszul esni, ha pl. köszöntök valakit, látom, hogy elolvasta, s annyit nem ír, hogy Köszönöm:) Egy kattintás volna, s nem. Aztán hetek múlva ír, vagy nem ír semmit.

Jól gondolkodtatok, ennyi figyelmesség kijár egy rokonnak, de tanultok az esetből, s legközelebb már a tapasztaltak alapján cselekedtek.

2012. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Hát lehet elég hülyén jött le,hogy az anyja elmegy de a testvére meg nem!

Meg szerintem nem kell egy babalátogatásra hívni a családot!

Ha akarjátok megnézitek ha nem nem!

Az,hogy titeket meg nem látogatott meg anno...de ha nem vagytok jobban akkor megértem. Szerintem nem tartoztál neki semmivel sem!

Hát én azért egy köszönöm-öt vagy valamit elvárnék akkor is ha nem beszéltek egymással olyan sűrűn.De ez már őt minősíti!

2012. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Ezen már ne rágódj,végül is a férjed miatt küldtél neki ajándékot.Ha nem köszönte meg,az őt minősíti.Sajnos a családtagokat nem válogathatja meg az ember.
2012. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha mentünk volna, akkor egy éjszakát ott töltöttünk volna, vagy szállodába, kibírtuk volna, de nem érdemlik meg!
2012. okt. 17. 19:33
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem is biztos, hogy pici baba születése idején örültek volna a szállóvendégnek. Az anyós az más, ő biztos segíteni is ment.
2012. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

1. Babalátógatóba nem hívják az embert. Ha valaki menni szeretne, illendően megkérdezi, hogy mikor alkalmas a babás családnak.


2. Tőled szép gesztus az ajándék, kár, hogy így kiemelted az értékét, talán anyósod is tett efféle utalást az ajándék átadásakor, s akkor már érthető is (lenne), miért nem köszönték meg.


3. Mindettől függetlenül valóban jogos, hogy vársz valami visszajelzést.


4. Hiba nem volt, hogy küldtél, de reakció nélkül marad a dolog, akkor ez jelzés a továbbiakra nézve :(

2012. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

9. vagyok

Még eszembe jutott, hogy drága ajándék helyett talán jobban esett volna egy gratuláló telefonhívás néhány szó kíséretében. Az ajándék így kissé személytelen.

2012. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!