Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kapcsolato...

Mi a véleményetek a kapcsolatomról?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a párommal 8honapja vagyunk egyutt.Nekem az elozo kapcsolatombol van egy kisfiam.Autista vannak vele gondok sikitozik hümmög nem erti ha rászolok stb...parom probalja elviselni alkalmazkodni es megszeretni.A páromnak előttem volt egy nagy szerelme aki elhagyta őt ennek már 2éve es a hétvégén beszélgettunk es mondta h ö volt neki a nagy szerelem ez nekem jogosan esik rosszul?Rossz volt hallani hogy engem sosem fog ugy szeretni mint ot.meselgette hogy mikor tudta hogy megy a no akkor nem ment dolgozni meg mindig vmi viraggal vagy aprosagokkal varta.Nekem meg sosem csinalt ilyesmit.Szeretem ot de elgondolkodtam hogy van e ertelme ha sosem szerethet igazan.Aztmondta higy ha elotte allna az a no nemtudná mit tenne.de en ettol ne feljek mert ez nem fog bekovetkezni.Hat en ertem de akkor is rosszul esett nagyon.Meg mikor nala voltam 2hete akkor lebetegedtem es mondtam neki hogy kiserjen mar haza mert rosszul vagyok de nem kisert merr h neki otthon kell maradnia mert maszekolnia kell(haveroknak gepjavitas)rosszul latom vagy annyira nem vagyok neki fontos??Mikor egyutt vagyunk erzem h szeret.De annyi aprosag szol ellene.Nem kerek megoldast de vkinek el kellet mondanom irnom erzeseimet.

2012. okt. 30. 08:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
+aprisagok hogy letorolt facebookrol pl h ne lassam meg baddo twoo hasonlo dolgok.De bizonygatja h szeret de h o csak kivancsi...fenn volt egy szex oldalon felmeztelen keppel hogy ot csak erdekelte h ott miket irkalnak...ilyesmik.Tenyleg lehet vki csak kivancsi???Nemtudom mit tegyek
2012. okt. 30. 08:49
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján nekem nagyon egyértelmű, hogy nem kéne vele maradni.
2012. okt. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

úgy tűnik nem vállal föl.

Ráadásul titkolódzik ,plusz bunkó is ha neked nem kedveskedik de mesélget a volt nőjének tett gesztusokról.

elég furcsán áll a kapcsolatotokhoz

2012. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom mindig meglepődöm, hogy egyes nőt mennyire nullára becsülik magukat. Itt is adott egy nő egy kisfiúval, akinek egy megértő apajelöltre lenne szüksége. És adott egy pasi, aki kihasználja, nyíltan a szemébe mondja, hogy az exet jobban szereti, nem kíséri haza mikor beteg, szexoldalakra regisztrál stb. És a nő önként és boldogan rongyszőnyeget csinál magából és siránkozik, milyen boldogtalan.

Most erre mit mondjak, sok sikert, biztosan meg fog változni és rájön, te vagy élete szerelme.

VAGY felébredsz az álomvilágból és rájössz, hogy egy féreggel van dolgod, aki ezekkel a hülye szövegekkel csak a kibúvókat keresi a komoly kapcsolat alól, mert ő inkább "kíváncsi" és "kísérletezni" akar (jaj hányszor hallottam már ezt a szöveget). Könyörgöm értékeld már magad egy kicsit!

2012. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Marcy Darcy válasza:
100%
Egy ilyen pasira vesztegeted a drága idődet? És ha esetleg bekövetkezik, hogy mégis összefut valahol azzal a bizonyos ex-szel? Én nem maradnék vele, az tuti, de ez a te életed...bár nem csak a tied, a fiadé is, akinek nem egy ilyen bizonytalan apajelöltre van szüksége, szerintem.
2012. okt. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Értem én, hogy nagyon szeretnél magad mellé valaki, de könyörgöm, ne legyen már ennyire mindegy, hogy ki az!!!!

Ezen dolgok egyike is bőven elég lenne, hogy belásd, baromira nem vagy neki fontos. Egy kóbor kutya is fontosabb neki kb.

Aki Anya, annak azért legyen már ennyi esze...


24N

2012. okt. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Valoban ugy nez ki hogy nem igazan szerelmes beled.

De en meg a baratomat is hazakisertem volna betegen, nemhogy a kedvesem! Nem eleg hogy becsap (badoo), de meg onzo, lusta is (utkozben talan rosszul leszel).

En is voltam nagyon szerelmes es vege lett, de en lezartam es nem az uj paromnak meseltem rola. Mert nem akartam fajdalmat okozni neki (foleg a nok erzekenyebbek).

2012. okt. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom ismételgetni, amit itt már előttem mindenki leírt. Még annyi, hogy mi az, hogy nem fog bekövetkezni, hogy egyszer találkozik az exével? Mi lesz, ha mégis bekövetkezik? Akkor eldob, mint egy rongyot? Az meg mekkora bunkóság már, hogy elmeséli, mit mindent megtett az előző párjáért - amit érted nem? Meg felrakja a félmeztelen képeit mindenféle társkeresőre, mert kíváncsi? De ha beteg vagy, nem foglalkozik veled. Ő egy családfő és apajelölt?
2012. okt. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Synesztro ***** válasza:
100%
25/F Nézd én férfiként írom: Hagyd ott! Nem érdemel meg. Nekem is van az előző kapcsolatomból egy fiam, most egy 28 éves élettársam van 2 éve vagyunk együtt, de egy dolgot biztosan tud. Szeretem. De van egy gyerekem, és ezt ha engem akar, el kell hogy fogadja. Bár az én fiam egészséges, de még ha ilyen betegsége is lenne, akkor is el kéne hogy fogadja, mert ez Velem jár, ez ellen nem tudnék tenni, és nem is akarnék. 2.: Nem vállal fel. Ez pedig igen nagy probléma. Az hogy letörölt minden nyilvános oldalról, csak egyet jelent, mégpedig azt, hogy nem akarja hogy a környezete tudjon rólad, ergó titkol, ergo teljesen nyitott bármilyen kapcsolatra a hátad mögött, legyen szó 1 éjszakáról, akár többről. Keresni akarja az alkalmat, és a párt, hogy kilépjen ebből a kapcsolatból, addig viszont gondolom jó vagy neki te is ha másra nem, hát a sexre tuti. Annak az esélye, hogy a hátad mögött van valakije, már most úgy saccolom, hogy legalább70% ha nem több. Azért nem kapsz Tőle apróságokat, figyelmességet, mert minden természetes oknál fogva, nem érdekled. Ha 2 szóval akarnám kifejezni a dolgot: Nem szeret, ha egyel, akkor: hülyít. döntsd el hogyan tovább, de én már most nem pazarolnám rá a testem, és az időm, hisz addig te sem lépsz tovább. Kívánok kitartást, és erőt a gyermekedhez. Csak elképzelni tudom, mennyire nehéz lehet. :( Sok Boldogságot kívánok neked a jövőben.
2012. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nagyon szépen köszönök minden választ!!!
2012. okt. 31. 10:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!