Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek és mi lehet...

Mi a véleményetek és mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nos nem is tudom hol kezdjem. Észre vettem magamon már kis koromban hogy nincsenek érzéseim nincs olyan hogy szeretet, hogy gyűlölet hogy együttérzés, öröm semmi. Teljesen semleges vagyok mindig egyhangú nem tudok semmit kimutatni. Ha olyan esemény történik aminek örülni kell persze vigyorgok, de nem érzek belülről semmit semleges. Olyan mintha már meghaltam volna belülről. Kis koromban sok csalódás ért, sokat piszkáltak, csúfoltak és azóta van ez. Úgy gondolom ez így nincs rendben de tényleg bármi történik ugyan azt a semmit érzem. Nagyon magányos vagyok, de szeretek egyedül lenni ha egy ember közeledni próbál felém vagy lány akkor egyből eltaszítom magamtól még pedig azzal hogy bunkó vagyok szándékosan. Sok ember van aki szeret és hiányol hogyha sokáig nem lát stb. Szeretnék kitörni ebből szeretném ha lehetnének barátaim úgy mint másnak, ha lenne egy barátnőm akit tudok szeretni.

2012. nov. 5. 02:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen ismerős nekem a helyzet... én is így voltam, de hidd el vannak érzéseid, csak a sok csalódás és csúfolódás miatt zárkózott lettél és mélyen el folytod magadban a őket... Az, hogy szándékosan bunkó vagy azért van, mert meg akarod védeni magad az újabb csalódásoktól, hát a legegyszerűbb eltaszítani magadtól mindenkit... próbálj ismerkedni, de korrigáld a bunkóságodat... hidd el ha találsz egy olyan embert aki elfogad olyannak amilyen vagy akkor nem fogsz csalódni, az emberek és a barátok jönnek mennek, de akinek fontos vagy mindig vissza talál hozzád... de meg kell nyílnod még ha ez nehéz is és barátkozni, ismerkedni... idővel utat engedsz majd az érzéseidnek és kitörsz ebből... de ehhez kockáztatnod kell!
2012. nov. 5. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
egyetértek Vikivel mindenben amit írt,jól látja a dolgokat és neked kérdező el kellene kezdened hasonlóan gondolkodni!az hogy nem fogsz soha csalódni azt nem lehet garantálni de azokat az embereket akik megbántanak csalódást okoznak ki kell zárni az életedből,mert általában a rosszindulatu ember rossz irányba tereli az embert!
2012. nov. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak megtanultad elfojtani az érzéseid, mert így védekeztél a csalódás, bántás okozta fájdalomtól.Nos, ezt az érzelmi falat te építetted és ahogy felépítetted, úgy le is tudod rombolni.Bizonyára vannak olyan emberek a te környezetedben is, akik érdemesek lennének a figyelmedre, szeretetedre , hát szeresd őket, ha már hiányolnak.Igen, bárkiben bármikor lehet csalódni.Vagy elfogadod ezt, vagy örökre egyedül maradsz.Ha nem lesznek nagy elvárásaid, nem fogsz nagyot csalódni.
2012. nov. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!