Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS valaki mondjameg mit...

SOS valaki mondjameg mit lehet ijenkor tenni?

Figyelt kérdés
Apámmal lakok mert anyám 13 évesen eldobott magától. Azóta nagyon nem jó a kapcsolatunk nem birunk kijönni. 17 éves vagyok most apukám és a mostoha anyám kimentek hollandiába 4 napra. Én itthon maradtam a 19 éves motoha nővéremmel a 22 éves barátommal (aki velünk lakik) és a 15 éves öcsémmel. Anyám ezt megtudta és felhivott hogy holnap bemegy a gyámhatóságra , rendőrségre, és az iskolába hogy elmondja hogy egyedül hagytak itthon kaja nélkül. Van itthon mindenféle kaja sőt még fejenkét 1-1 5 ezrest is kaptunk. Azt mondta lecsukatja apámat.Nagyon félek valaki kérem segítsen!!! Bocsi a helyesírásért de annyira kétségbe vagyok esve hogy most nem birom kijavítgatni.

2012. nov. 6. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit nem fognak tenni,hiszen 2 nagykorú is van veled.Nem egyedül hagyott Édesapád!
2012. nov. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Malats ***** válasza:
100%
Anyukád ketyos. Semmi nem lesz belöle, ne aggodj.
2012. nov. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 intrepid ***** válasza:
100%
Hagy szaladgáljon! Jól bohócot csinál magából. Könyörgöm: 17 éves vagy, ennyi idősen vannak lányok, akik családanyák.
2012. nov. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj semmi baj nem lehet

egyrészt 17 éves vagy, másrészt 2 nagykorúval vagy

2012. nov. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is azt gondolom, hogy van 2 db nagykorú veletek, nem lehet semmi baj. Kaja van, 4 ilyen idős ember már el tudja látni magát.
2012. nov. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bence_ ***** válasza:

Minden rendben. Mondd meg, hogy a szomszédnéni rendszeresen figyel rátok.

De két felnőttel vagytok együtt.

2012. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy 17 éves vagy, még nem jelent semmit, hiszen még törvényesen nem vagy nagykorú. Attól függetlenül el tudod magadat látni, de a törvény beszél... Az, hogy van veletek 2 nagykorú is, az sokat segít, bár az, hogy a barátod 22, te meg még fiatalkorú vagy...háááát, ha nagyon bele akarnak kötni, akkor beleköthetnek. De mivel a nővéred is ott van és elvileg gondolom akkor rá vagytok hagyva, így nem hinném, hogy gond lenne.
2012. nov. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!