Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezért én vagyok a...

Szerintetek ezért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, és most apukámnak van egy párja, akivel jól kijövök, és van két gyereke, és mindig elmegyünk hozzájuk vagy ők jönnek el, de egy ideje nekünk kell menni, mert a 12 éves mostohaöcsém nem hajlandó átjönni, mert ő otthon akar legózni, és nekem is lenne itthon dolgom, de eddig mindig elmentem hozzájuk, ma viszont mondtam, hogy nem megyek, mert elegem van ebből, és akkor apukám mondta, hogy jó akkor nem megyünk, de most mérges rám. Komolyan ekkora kérés, hogy néha ők is jöjjenek, és itthon tölthessem a hétvégéimet?
2012. nov. 10. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Eltúlzod a dolgot. Nem kötelező minden hétvégét eggyütt tölteni. Ha akarsz átmész, ha nem nem. Apukád biztos nem haragszik
2012. nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De minden hétvégén elmegyünk, és most apukám le se szar, utál:'(
2012. nov. 10. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Muszáj megkérdeznem: Hány éves vagy? Apukád utál? Ne legyél ennyire eszetlen... Rengeteg dolog kellene ahhoz, hogy "utáljon" téged. Ha mégsem szeretnél ebből rendszert csinálni, és tényleg sok dolgod van a hétvégén, akkor vidd el át hozzájuk is a házid. Hátha észreveszik, hogy neked is vannak kötelességeid, amik teljesítéséhez idő kell. De nincs akkora pánik, mint ahogy te azt pillanatnyilag érzed!
2012. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
14/L vagyok. Mostanában tök depis vagyok, mert apukám sokszor elmegy egész hétvégés kirándulásokra a párjával, engem és a nővéremet meg állandóan itt hagy egyedül:'(
2012. nov. 10. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Mért nem mondod faternak, hogy ő menjen nyugodtan, te meg átnézed a házit vagy hétfő doga, stb.? Holnap azért legyél kedves apuddal. Főzz neki reggel kávét meg rántottát. Értékeli a kedvességet!
2012. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!