Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki már...

Van köztetek olyan, aki már annyira feleslegesnek, unottnak érzi magát, h azt se bánná, ha már meg kéne halni?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, semmi munkalehetőség évek óta, semmi jövőkép, félelem, depi.
2012. nov. 11. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hasonlóan èrzek,pedig csak 21 vagyok...
2012. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

sajnos van...

Én is olyan vagyok... bár meghalnék,dec 21-ben bízok h meghalok végre..

Viszont véletlenül nem gergőnek hívnak? bocs muszáj volt megkérdeznem.

2012. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
van 35 f
2012. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

18 vagyok és nagyon régóta ilyen gondolatok kínoznak, hogy félek a jövőtől stb. Ha nem lenne célom, már lehet öngyilkos lettem volna.

Ez rohadtul nem jó minőségű élet, ahogy gondolkodunk, ajánlom a pszichológust, nekem sokat segített.

2012. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem Gergőnek hívnak, nőből vagyok:-)
2012. nov. 11. 17:02
 6/14 A kérdező kommentje:
Amúgy van párom, meg szülőkkel is jól megvagyok, de akkor is nehéz ebben az országban. meg tudom,h az apró örömöket is figyelembe kell venni, de akkor is kilátástalan minden.
2012. nov. 11. 17:08
 7/14 anonim ***** válasza:

Voltam én is így, de már elmúlt, legalább is múlóban van!


Átmeneti állapot, hidd el, majd lesz jobb!


Olyan nincs, hogy minden ugyanúgy marad, szerintem az is betett neked, hogy 30 éves vagy, most érezted meg, hogy nem leszel örökké fiatal, az élet már egy kicsit beszűkült, nem rád vár a nagyvilág, meg a sok kaland...


Ezen mindenki átmegy, keress célt, és jobb lesz!

2012. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van, itt vagyok én is például, pedig még alig töltöttem be a 20-at. Utálom a szakot, amire járok, de nem válthatok, mert a szüleim minden támogatásukat megvonnák tőlem, és hülyeségnek tartják, amivel valóban foglalkozni szeretnék. Ez az állapot nálam lassan állandósul, akkor lélegzek fel kicsit, mikor a legjobb barátaimmal vagyok, beszélgetünk, elmegyünk ide-oda, moziba, pizzázni, meg ilyenek, akkor ki tudok kapcsolni, de utána úgyis eszembe jut a szar jövőkép
2012. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én 21/f


Van jó állásom ,pénzem ,de valahogy nem jött össze eddig az élet.


Most történt egy baleset ami miatt a bal kzem mutatóujj első részét elvesztettem és amikor ott feküdtem a korházban arra gondoltam ,hogy semmi értelme az életemnek ezek után. Egy szörnyeteg lettem. Legfőbb problémám az volt ,hogy milyen lány fog úgy rám nézni mint egy férfira??

Gondolkodom azon ,hogy elmegyek pszichológushoz, mert ez nem egészséges..

2012. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ugyan már, egy ujj elvesztése semmi. Az apósomnak is hiányzik fél ujja egy régi baleset miatt, én konkrétan 3 évig nem vettem észre, amíg szóba nem került és az orrom alá nem dugta a kezét. Pedig addig se rejtegette, amikor elém tett valamit, akkor is látnom kellett volna, de nem tűnt fel.
2012. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!