Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyunak...

Hogyan mondjam el anyunak hogy elveszítettem a szüzességem?

Figyelt kérdés

14 vagyok és pár hónapja elvesztettem egy fiúval akivel 8 hónapig együtt voltunk azután szakítottunk... Mert azt hittem hogy szeret de kiderült hogy nem:( nagy csalódás volt ez nekem. Tudom most azt gondoljátok hogy 14 évesen nagyon korai..

Nem terveztem hogy elmondom anyának, többször rákérdezett és én le is tagadtam mert nem mertem neki elmondani:/

De most elvisz nőgyógyászhoz aki hüvelyváladék mintát fog majd venni de anya mondta hogy nem nyúl be csak onnan hüvelybemenettől (nekem mindig is volt hüvelyváladékom és sok is szóval tudna onnan venni) És hát az nagy gáz lenne ha ott derülne ki szóval elmondanám neki :/

Nem szoktunk annyira megbeszélni ilyen dolgokat és nagyon félek ettől.

Ő szerinte várnom kellet volna 16 éves koromig. Ezt mondta korábban, de nem tud róla :/ Szerintetek meg fogja érteni?

Terveztem hogy elmondom neki az egészet és hogy korai volt és megbántam tudom hogy hibáztam és nagyon sajnálom hogy csalódást okoztam neki, meg hogy nem mertem elmondani

Nagyot hibáztam.

Szerintetek mit tegyek?



#anya #Szüzesség Elmondani
2012. nov. 15. 19:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
úgy mondd el neki, ahogy most leírtad
2012. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
44%

Minek akarod elmondani?

A szexuális életed - még ha elhibázott is - csak rád tartozik, és nem édesanyádra. A nőgyógyász meg egy szót sem fog szólni neki arról, hogy szűz vagy-e vagy sem.

2012. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
Az orvos nem fogja elmondani anyudnak, hogy nem vagy szűz, szóval még titkolhatod.
2012. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
de anya jön velem, szerintem úgyis bejön mert ismerőséhez megyünk. :/ és nem akarom hogy ott tudja meg és rájöttem hogy nem helyes az sem hogyha eltitkolom:( nagyon félek:(
2012. nov. 15. 19:14
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nem akarod elmondani neki, akkor mond meg neki, hogy ne menjen be, mert neked kicsit ciki lenne, így is az lesz stb.. elő tudod neki adni, hogy hogy elhiggye. Az orvos pedig nem fogja anyukádnak elmondani.

Bár én személy szerint elmondanám, úgy ahogy ide leírtad, ha jó a kapcsolatotok.

2012. nov. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

olyan se nem rossz se nem jó

megunk holnap egyutt vásárolni de még előtte elmondom szerintem..

2012. nov. 15. 19:21
 7/32 anonim ***** válasza:
43%
És mi lenne, ha azt mondanád, hogy masztizás közben szakadt át. Egyáltalán hányszor "akcióztál" vele?
2012. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%

1: Anyudnak nem kell bemennie.

2: A doki semmilyen információt nem adhat ki rólad még az anyukádnak sem, ha te nem egyezel bele!

2012. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
30%
Ha neked mentek vásárolni csak utána mond el, egyébként könnyen lecsúszhatsz róla - ne foglalkozz velem csak agybajom van :D
2012. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Én hajlok arra hogy elmondom neki, csak nem tudom mit fog hozzá szólni:/
2012. nov. 15. 19:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!