Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hiszem el, hogy 6 hónap...

Nem hiszem el, hogy 6 hónap után nem hiányzik neki. Mi lehet az oka? Szerintetek is megcsal (t)?

Figyelt kérdés

6hónapon keresztül csak telefonon és neten beszéltünk, bár arra se volt mindig időm. Már nagyon vártam, hogy haza jöhessek mert már teljesen kész voltam, folyton elutasít de nekem már szükségem van nagyon egy nőre. Nem hiszem el, hogy ő nem akarja. Ezek előtt mindig együtt voltunk amikor ránk jött. Egyszer volt már ilyen hogy fél évig nem voltam de akkor ennek az ellentéte volt. Sokszor kérdeztem de nem mondja el, hogy miért vagy hogy mi történt. Én csak arra tudok gondolni, hogy megcsalt. Jobb nem jut eszembe. Azért ez sok idő volt. Hogyan szedjem ki belőle?

27L 29F


2012. nov. 16. 13:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ti most egy pár vagytok, vagy mi van?
2012. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Bocsi ha zavaros. A feleségemről van szó, 5 éve vagyunk házasok.
2012. nov. 16. 13:08
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

"szükségem van nagyon egy nőre."


Ez tök romantikus. *Egy* nőre. Nem a nőre, akit szeretek, egy nőre.


Egyébként egyszer sem írtad le a szex szót. Azért ki mered mondani neki, hogy szex kell?

2012. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szex szag van :D
2012. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
9%
nyugodj bele, megcsal
2012. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Mi az, hogy egy nőre? Besz@rás, te így beszélsz a feleségedről, megáll az eszem, hát nem csodálom, hogy nem akar semmit tőled.
2012. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

én ki merem:


SZEXELNI akarok!!!

2012. nov. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

vagy megcsal, vagy teljes mértékben elhidegült...

Valahogy az az érzésem, hogy külföldön dolgozhattál... írod, hogy még telefonálni, interneten írni se volt időd... ezt azért nehezen tudom elképzelni. ELhiszem, hogy nem volt időd, energiád, pénzed órákon át csevegni, de azért pár perc mindig belefér...

2012. nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Hát fél év alatt sok minden történteh.

Nem biztos,hogy megcsal,egyszerüen csak elhidegült töled!!

Csapjatok egy romantikus estét.Majd meglátod.

2012. nov. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%

13.22

Te egy abnormális barom vagy.

Ès még enyhén fejeztem ki magam!!!


Szerintem te magad mellé egy kutyát sem érdemelnél nem még társat.

2012. nov. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!