Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 gyerekből 1 kakukktojás?

4 gyerekből 1 kakukktojás?

Figyelt kérdés

A húgom au-pair külföldön. Mesélte, hogy nagyon furcsa, de a 4 gyerekből egyet nem szeretnek a szülők. Mind a 4 vér szerinti, szülők együtt vannak, szeretik egymást, mindenük megvan. De ezzel az egy gyerekükkel mostohán bánnak. Állítólag soha nem kínálják semmivel, majd kiszolgálja magát. Nem tanulnak vele, nem beszélgetnek vele, mindig útban van.

Ti találkoztatok már ilyen esettel? Mi lehet az oka? Tegnap vagy 2 órán keresztül mesélte a húgom ezt a történetet.


2012. nov. 19. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az okot egyedül a szülők tudhatják csak.Így csak találgatni lehet, aminek nincs sok értelme.
2012. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő Damien az Ómenből, csak húgod még nem tudja.
2012. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Durva. Hanyadik gyerek, hány éves? Fiú vagy lány? A többi gyerek hogyan áll hozzá?
2012. nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Az egyik ismerősöm családjában volt így bár ott a 3 gyerek közül egyet nem szerettek. Később az ismerősöm elmesélte, hogy abban az időben az anyja félre*** és nem tudták, hogy ki az apa így a terhesség alatt végig üvöltöztek egymással a szülők és ez rányomta a bélyegét a kicsivel való kapcsolatukra is. 4 évesen csináltattak egy DNS vizsgálatot és kiderült, hogy a férj az apa, de sajnos ezt a "botlást" nem tudták feldolgozni, ennek az lett az eredménye, hogy a gyerek 18 évesen lelépett otthonról és azóta feléjük sem nézett.
2012. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A 10 éves ikerpár fiú tagjáról van szó. A kislány szokott vele játszani, beszélgetni, leckéjét megcsinálni, ő állítólag egy nyitott, jó gyerek, a szülők imádják. Ahogyan a másik kettőt is. Ők 2 éves és 4 hónapos fiúk.
2012. nov. 19. 16:06
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezért is furcsa, mivel ikrek, tehát nem lehet, hogy ő nem az apától van.
2012. nov. 19. 16:07
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Valami van a gyerek születése körül, ami nem volt jó.

Nem akarták, vagy ilyesmi...

Nálunk én vagyok a "kakukktojás", a szüleim házassága romokban volt, amikor én összejöttem egy békülés során, születésem után 3 hónappal el is váltak.

Anya már nem akart több gyereket, de csak megtartott.

apukám újraházasodott, ott született két fia, akiknek nagyon örült, mert fiúk lettek.

Nővéremet szereti, mert első gyerek, a fiúkat is szereti, mert egyrészt fiúk, másrészt más az anyjuk, velem nem foglakozik, sose foglalkozott.

Anya se, mert nem akart engem, csak "jöttem".


Ez van!

Régebben nagyon bántott, most már nem érdekel!

2012. nov. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk én vagyok aki ebben a cipőben jár/járt.

Felnőtt fejjel megkérdeztem, hogy mégis mi a szent sz@rt követtem el. Annyit mondtak, hogy mikor már megszülettem, már külsőre úgy néztem ki, mint az egyik felmenőm akit rüheltek. Utána meg már nem nagyon akartak kezdeményezni, mert semmilyen kapcsolatunk nem volt. Sem szüleimmel sem a testvéreimmel nincs puszipajtás kapcsolatom, de túltettem magam rajta és megpróbáltam mindig a jó oldalát nézni a dolgoknak (hidd el van sok) :).

2012. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen találkoztam ilyennel.Még gyerekfejjel,nagyon nem értettem akkor se és most se.Testvérpár volt,egy fiú és egy lány.Kb.4-5 év volt köztük.a kislányt állandóan babusgatták, szerették.A fiúval állandóan kiabáltak,semmi nem volt jó bármit is csinált.Emlékszem egyszer az apja a garázsban verte szegényt,az egész lakótelep hallotta.utána odament a dagadék feleségéhez és megbeszélték,hogy a palinak,hogy fáj az ökle.(Hogy lehet egy gyereket ököllel ütni??????)Volt aki szóvá tette,hogy mégis mi volt ez.Még neki állt feljebb.:S De nem csak ez az egy eset volt,sajnos nagyon sokszor előfordult.Azóta elköltöztek.Nem tudom mi lehet a szegény sráccal.Sokszor eszembe jut,mert ezek nem csak "atyai pofonok"voltak.Ráadásul az anyja sem volt különb.
2012. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
B+, linkeljétek már be ezt a kérdést (a válaszok miatt) az olyan helyekere, amikor az abortusz ellenesek szapulják a másik olfalt!!!
2012. nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!