Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy ki...

Honnan lehet tudni, hogy ki az igazi?

Figyelt kérdés
Mármint, honnan lehet észrevenni szerintetek, hogy valaki megtalálta e a másik félben a lelki társát ? Kérem, hogy tapasztaltabbak válaszoljanak, olyanok, akiknek boldog, stabil kapcsolatuk van már hosszabb ideje., vagy házasok.

2012. nov. 20. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
ez majd a halálos ágyon derül ki
2012. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Onnét, hogy amikor nem értetek valamiben egyet, az a véleménye mindkettőtöknek, hogy nem baj, találunk olyan megoldást, ami mindenkinek megfelel! Hogy képesek vagyunk értelmesen megbeszélni a problémákat és mindig megpróbálni megoldani. Hogy normálisan, érvekkel tálaljuk a mondandónkat akkor is, ha az eltérő, és nem üvöltve vágjuk a másik fejéhez, hogy hát te hülye vagy, ez nem így van.

Onnan, hogy évek után is boldoggá tesz az, ha kedveskedhetsz a párodnak, és ha ő kedveskedik neked....onnét hogy évek után is egymáshoz bújva töltitek az estéket, akkor is, ha csak tv-t nézni van kedvetek éppen... onnét, hogy mindketten törekedtek a másiknak a legjobbat adni és örömet szerezni. Onnét, hogy megértitek, ha a másik éppen fáradt, nyűgös, stresszes, ideges, és nem álltok le veszekedni vele... és még sorolhatnám...

Én legalábbis így érzek most.

2012. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nemááárt , komolyan kérdeztem.
2012. nov. 20. 13:56
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy amikor vele vagy akkor ugyanannyira önmagad lehetsz, mint amikor egyedül vagy. Szerintem ebbe kevesen gondolnak bele, de az nem jó amikor már fellélegzel hogy "de jó egy kicsit egyedül lenni végre!" - mert ha ő az igazi, akkor erre nincs szükség, magától is békén hagy még akkor is ha egy térben vagytok.
2012. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a 2. válaszolónak, én is pont ezekre gondoltam, csak kellett a megerősités. Köszönöm. Zöld kéz.
2012. nov. 20. 14:00
 6/13 A kérdező kommentje:
Kösz, a harmadik válaszolónak is, én értettem. Ilyen szinten gondolkodok én is. Köszi.
2012. nov. 20. 14:08
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
EZt én sem értettem sokáig. Akkor értettem meg, amikor megismertem. Már első alkalommal éreztük mindketten, hogy ez valami MÁS. Aztán persze a józan ész és minden azt mondatta velünk, hogy várjunk azért, ez nem olyan egyszerű, biztosan csak az első "hullám", meg "öröm", a szokásos, emlegetett "rózsaszín köd"... háát, nem az volt. :) A második héten én már halálosan biztos voltam, neki kellett még 1-2 hét, mire eljutott ugyanide (azt hiszem azért, mert férfi és igyekezett reálisan nézni a dolgokat, persze kevés sikerrel :D). Azóta eltelt lassan két és fél év, most szervezzük az esküvőnket, de minden teljesen olyan, mint az első hetekben. Pontosan tudom most is, mennyi az idő, mert tűkön ülve várom, hogy hazaérjen végre, és percekig csak ölelhessem :)) (pedig nincs 6 órája, hogy elment :))) Soha nem fogyunk ki a beszélgetnivalóból, néha csak törökülésben ülünk az ágyon és mondjuk a magunkét, ölelkezünk, este vagy éjjel, ha felébredünk egymást keressük az ágyban, volt, hogy hajnal négykor egyikünk sem tudott aludni, hát beszélgettünk :) dumálós öreg pár leszünk, látom előre :) jah, és ez idő alatt egyszer sem veszekedtünk. Volt, hogy egész kicsit más véleményen voltunk, de soha nem sértenénk meg egymást azzal, hogy indulatosan, vagy káromkodva beszélünk egymáshoz, megvitatjuk érvek-ellenérvek során a doglokat és együtt döntünk. A szeretkezések meg... ugye mondanom sem kell? :))) Szerintem akkor fogod tudni, hogy Ő az Igazi, ha megismered. Mert megérzed. Amíg bizonytalan vagy, addig nem. (Egyszer már voltam férjnél, akkor azt hittem, hogy "ez tényleg ennyi", meg "kompromisszumok, meg küzdeni kella kapcsolatért", stb stb, amiket lát, olvas az ember. Nem. Ha a kapcsolat igazán összeillő emberek között alakul ki, akkor a "küzdelem" nem "küzdelem", csak egyszerű, magától értetődő szeretet!)
2012. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szép történeted. Ez is hasznos volt nekem. DDD
2012. nov. 20. 14:33
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

azért nemáááá válasza is mond valamit, ne hidd, hogy ennek a mondatnak nincs értelme.


nos, én minden nap egyre biztosabb vagyok abban, hogy a párom az, akit nekem rendelt a sors.

ma pl vártam rá, anyummal ültem egy plázában, beszélgettünk, én nem láthattam, mert a háttal ültem neki, de anyukám észrevette. végigrohantam mindenen, és a nyakába ugrottam. felkapott, megpörgetett :) pedig reggel 8kor láttam utoljára, mégis hiányzott. már 4 éve vagyunk együtt, szóval ez nem csak a szerelem nagy heve. :)

ez csak egy apró momentum.

imádunk beszélgetni, szinte bármiről, ha együtt vagyunk valahol, akkor látom az embereken, ahogy érzik, hogy mi mennyire szeretjük egymást. egyszer egy édes idős néni odajött hozzánk a villamoson, és mondta, h mennyire látszik, h illünk egymáshoz, becsüljük meg a másikat, maradjunk együtt, mert ritka manapság az ilyen. olyan megható volt. pedig csak beszélgettünk, nem enyelegtünk. akkor lehet inkább megvetést kaptunk volna :P


nah, szóval szeretjük egymást nagyon. nem kell senki más, mert lehet, h valaki szebb, vagy gazdagabb vagy akármi mást tud, amit a párom nem, de mégis nekem ő így a legjobb ahogy van :)


ha megtalálod az igazit, azt úgyis érezni fogod. mindenki máshogy éli meg.

2012. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, érezni fogom. Én is ebben hiszek. Köszike, neked is. :D
2012. nov. 20. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!