Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek elváltak a szüleik!...

Akiknek elváltak a szüleik! Milyen volt?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan,aki így szabadult meg az alkoholista anyjától/apjától?Utána könnyebb lett az életetek?

2012. nov. 23. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Még nagyon kicsi voltam, nem emlékszem, állítólag soká sírtam apám után és a fényképével aludtam.

Anyámmal maradtam, ő sajnos iszik apám nem.Nem tudom, anyagilag jobb lett volna, ha apám velünk marad, vagy más egyéb okból jobb lett volna?Nos, talán az lett volna legjobb, ha anyám leszokik a piáról és keres egy megbízható, rendes hűséges pasit.

2012. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó volt! Végre megszabadultunk attól az alkoholista k.cs.gtől!! Akit már kb. 5 éve nem tudok az apámnak nevezni. Azóta nyugodt, kiegyensúlyozott, boldog az életünk. Amúgy én is és húgom is elmúltunk már 18 évesek. Nem kellett volna eddig várnia anyámnak. Pokol volt a gyerekkorunk. :(
2012. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkönnyebbültem. Pedig imádom mindkettőt. De képtelenek voltak együtt élni.
2012. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves voltam akkor. Határtalan megkönnyebbülés volt, minden sokkal jobb lett utána. Mindenki sajnált és egyszerűen nem értettem miért, mikor sokkal boldogabb lettem. Ha nem váltak volna el, lehet sosem lett volna belőlem normális felnőtt, mert akkor már majdnem teljesen idegroncs voltam. 4 év kellett, hogy helyrejöjjek.
2012. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!