Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek olyan nagy hibát...

Szerintetek olyan nagy hibát követtem el, mikor azt mondtam hogy karácsonyra én nem szeretek ezt meg azt kapni?

Figyelt kérdés
úgy kiakadt rám anyum, hogy sírt is. meg hogy ő nem ilyen kényes embernek nevelt engem. azt mondtam csak hogy nem szeretem ha parfümöt, ruhát, spray-t, vagy borotvát kapok, mert ezeket jobban szeretem én kiválasztani. Úgy fáj neki meg minden, de én nem tudtam hogy ez ekkora probléma
2012. dec. 1. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg azért akadt ki, mert pont ezeket vette meg neked, te meg közlöd vele, hogy te nem szeretsz ilyeneket kapni.
2012. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egyáltalán nem gáz!
2012. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szóltam, hogy tusfürdőt ne vegyenek, mert nem használok, se testápolót. Csak sima szappant... Kaptam szappant és zoknit, és nagyon-nagyon örültem. Szerintem jobb megmondani, mit szeretnél. Nálam ők is örültek, hogy nem kellett törni a fejüket, és egyszerű dolgokat szerettem volna.
2012. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez normális. Én is mindig megmondom hogy ne vegyenek semmit, mégis mindig vesznek.
2012. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát ezek az "olcsó ajándék" kategóriás dolgok amiket felsoroltál.

Valószínűleg ebből azt vágta le hogy neked csak a drága ajándék jó.

2012. dec. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy inkább mondd meg, mit szeretnél kapni karácsonyra. Igaz, így nem lesz számodra meglepetés, de legalább tudni fogják, mire vágysz karácsonykor az ajándékok közül. És így könnyebb is az ajándékozónak kiválasztani számodra a megfelelő ajándékot. Meg aztán az úgy szokott lenni, bármit is kapsz ajándékba, illik jószívvel fogadni, és kedvesen megköszönni még akkor is, ha éppen nem arra vágytál, amit kaptál. Ugyanis aki ajándékozik, az szívből és örömmel ajándékoz, ezért nem illik megsérteni azzal, hogy előre vagy utólag kijelented, hogy te nem ezt az ajándékot vártad volna. Tedd el a kapott ajándékot, ami nem tetszik, és legfeljebb egyszer, ha úgy adódik az alkalom, majd továbbajándékozod másnak. Igaz, ez sem szép dolog, de legalább talán jó helyre kerül, aki tudja és szeretné is használni azt, amit te nem. Még mindig jobb így, mint kidobni a szemétbe.
2012. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Lehet hogy csak rossz napja volt és csak azér vagy azér is hogy költött rád pénzt és azt most dobhatja ki!nem tudom (próbáldd megvigasztalni az mindig jó):))
2012. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ilyeneket vett anyukád. És valószínűleg arra nevelt, hogy mindennek örülni kell. Lehet, hogy nem tud más, drágább ajándékokat venni neked. Mert ugye lehet, hogy nincs pénze műszaki cikkekre, de már játékokat sem vehet neked. De akkor mit vegyen? Szerintem ülj le vele egy kicsit beszélgetni, hogy megnyugodjon és neked se legyen lelkiismeret furdalásod. Mond meg neki, hogy nem gondoltad volna, hogy ezen sírni fog, de ha ezeket kapod, annak is örülni fogsz. De tényleg egy tininek milyen jó ajándékot lehetne venni? Mert én régebben ilyeneket kaptam és örültem, hogy nekem nem kell ezekre költenem. Vagy ékszert is kaptam (olcsóbbat, de nem bizsut).
2012. dec. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
csak már nem tudom visszacsinálni megsértettem vele, tippek? mit mondanátok és hogyan?
2012. dec. 1. 13:05
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem is ezért akadt ki meg épp ezeket vette :S

az enyém is kiakadt mikor szóvá tettem hogy unom hogy minden évben manikűrkészletet vesz ... de 1-2 nap sértődés után megbékült.

legalább legutóbb sálat kaptam tőle :D

most már visszacsinálni nagyon nem tudod

2012. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!