Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha én...

Miért van az, hogy ha én keresem a rokonaim, barátaim, akkor jól elbeszélgetünk, de ha nem keresem őket, akkor ő soha nem keresnek ( akár hetekig nem)?

Figyelt kérdés
Ha beszélgetünk sok mindent elmondanak. Ha nem kedvelnek akkor miért mondanak el dolgokat, ha meg kedvelnek, miért nem keresnek, ha én nem jelentkezem?
2009. aug. 18. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Ismeros a dolog, en a volt osztalytarsaimmalkozepsulis ismeroseimmel vagyok igy. egy parszor en is gondolkodtam ezen, es rajottem, hogy mert megszoktak, hogy mindig en hivom oket (regebb is mindig en hivtam oket).

Legalabbis en ezzel magyarazom. ha hosszu hosszu idore eltunok akkor erdeklodnek azert, hogy mi baj, merre vagyok:)

2009. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nálam akkor sem érdeklődnek, leszarnak. Nem hinném, hogy megszokták, mert mindenki nem szokhatja meg és ha esetleg meg is szokták, akkor is hiányoznék és keresnének, ha szeretnének...
2009. aug. 18. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ez jó kérdés. Ha úgy érzed ciki lenne tőlük megkérdezni, akkor annyira mégsem mély a kapcsolatotok, hanem felszínes. Majd említsd meg nekik olyan 'vicceskésen' hogy "majd aztán ti/te is felkereshetsz/nétek legközelebb..." ha felkeres az jó jel, ha meg nem akkor az annak a jele hogy nem igénylik a társaságod... mondjuk én nem vagyok jó az ilyenekben, de remélem mondtam valami hasznosat is.
2009. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy ilyenek a barátaid ill. rokonaid. Sajnos ismerős a helyzet és én azt gondolom, hogy ha valaki SOHA nem keres téged, akkor annak bizony te nem vagy fontos.

Nekem volt olyan "barátnőm", hogy mindig én hívtam fel, én mentem el hozzá, mert tényleg érdekelt, hogy mi van vele. Elmondta a legmagánabb dolgait is, jókat beszélgettünk, de ő soha nem keresett engem. Még karácsonykor sem. Ha én írtam neki egy boldog karácsonyt- smst, akkor válaszolt, de mikor egyik évben kipróbáltam, hogy megvárom, míg ő ír... Hát nem írt.

Nekem ez hihetetlenül rosszul esett, hogy nem érdeklődik utánam, úgyhogy 2* is eldöntöttem, hogy nem keresem többet, megvárom, hogy ő jelentkezzen és ha nem, nem. Első alkalommal eltelt így másfél év... Végül megint csak én hívtam fel mégpedig azért, mert sokszor gondoltam rá, szerettem volna tudni, hogy jól van-e, mi van vele? A második egy éve és három hónapja tart. Most is van, hogy felhívnám, de nincs értelme. Ilyen "barátra" nincs szükségem.

2009. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Benned miért van érdeklődés az ilyen ember irányába?
2009. aug. 19. 12:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet.Én is mindíg felhívom őket ők meg persze nem.Mindíg azt mondja az 1ik hogy nincs pénze ,de hát kinek van a mai világban.Meg nem hiszem el hogy nincs 1 hónapban 100ft ja egy levélre.És még sosolhatnám.Persze egy kicsit unom hogy mindíg én keresem őket.Annyit segítettem már rajtuk.És még sorolhatnám.
2009. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudod azért érdekel, hogy mi van vele, mert kis általános iskolás korom óta ismerem. Kb 8.-ban lettünk úgymond "legjobb" barátnők. És hát akkoriban ő egyáltalán nem olyan volt, mint most. Nagyon nehéz volt elfogadni, hogy az az ember, akit én ismertem és szerettem úgymond nincs többé. Az a régi énje hiányzik. És amikor újra és újra megkeresem az azért van, mert az a régi énje van előttem és nem az, akivé ő lett.

11:54-es voltam

2009. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23:09es vagyok.nálam is ugyanez van mint az előttem szólónak.
2009. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!