Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi a férjem, hogy ő...

Miért hiszi a férjem, hogy ő a házunk ura? Ez itt nem az ő háza. Szerintetek?

Figyelt kérdés

a helyzet az,hogy a férjem kint dolgozik a házunkon kivul,a kertben.

én meg bent sutok,fozok,intezem a cégem ügyeit.

és napi 3szor biztosan csörög a telefon,hogy a férjemet keresik. én kirohanok szólni neki, és fél percen belül már veszi fel a telefont, de ezek a mocskos diszpécserek mindig leteszik,mire beér a ferjeem. ez lenne az egyik,hogy nekik ez a munkajuk, mi az istenert nem birnak várni? mindig mondom,hogy egy PILLANAT!!! de mintha nem ertenenek magyarul.

a ferjem meg engem csesz le,hogy miért nem intezem a telefonokat.

meg elkezdi,hogy persze,hogy ő az úr a háznál,de ennyi jogom nekem is van,hogy elintezzek egy kva biztosítót.

és csak ugy mondom,hogy ez az én házam, meg is dolgoztam érte. mire megismertem a ferjem, en mar itt eltem, ő meg ott volt érettségi nélkül, munkanélkülin. nekem köszönheti,hogy van hol laknia,tud dolgozni(a cégemnél) erre még ő a ház ura? nevetseges!!!


eddig nem vagtam ezeket a fejehez,de ne felejtse el honnan jött...

szerintetek igazam van?

31ffi, én 30nő


2012. dec. 3. 16:33
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
hibakert elnézést!
2012. dec. 3. 16:35
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Naná, gratulálok, a válás nálatok megváltás lenne.
2012. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Egy normális házasságban egyik sem vág a fejéhez a másiknak semmit! De ha te így vélekedsz a férjedről, akkor miért vagy még vele, ha neked köszönhet mindent?

Remélem, hogy nem akarsz gyereket ilyen mentalitással.

2012. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Elöször gondolkodj el, hogy ez a kapcsolat házasság-e egyáltalán.

2. Ezeket a férjeddel kell megbeszélni, ha neki ilyen elavult nézetei vannak, akkor váljatok el és mehet, ahová akar.

3. A ház a tied (már amennyiben jól értem, és te vetted a házasságkötés elött), de az idöközben ráforditott összeket felezödnek, ezt a férjed jogosan követeli akkor töled.

2012. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

5éve ismerem, és 2 éves hazasok vagyunk, de gyakorlatilag elsö randevún hazahoztam, és rá egy hónapra idekoltozott.

de azota nagyon elkenyelmesedett,es nem nez semmibe sem..

2012. dec. 3. 16:45
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sürgősen valjatok el.
2012. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

"de gyakorlatilag elsö randevún hazahoztam, és rá egy hónapra idekoltozott...,es nem nez semmibe sem."


Ezek után csodálkozol?!?!?!

2012. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tiéd a ház, akkor a hozzá kapcsolódó biztosítást is te vagy jogosult intézni.

Milyen biztosítást nem tudtál elintézni? Ha az ő nevén van (kocsi, életbiztosítás) akkor valóban nincs jogod intézkedni. A biztosítónak/banknak/bármilyen cégnek nem kötelessége tudni hogy nálatok kinek a nevén van a ház, a cég, ki tart el kit...


Az ő hozzáállása mondjuk elég gáz. Meg kéne tudnotok ezt beszélni, végülis az egész életeteket együtt tervezitek leélni (?).

2012. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

akkor megvolt a kémia rendesen. nekem bejött,hogy aranyos,borostás,kicsit munkásember kinézetű, neki meg gondolom a prűd üzletasszony.

de nem gondolom, hogy hiba volt hazahozni az első alkalommal.

engem a mostani viselkedese bánt.

2012. dec. 3. 16:51
 10/20 A kérdező kommentje:
8# fogalmam sincs milyen biztosító,ha őt keresik, nem akartam fontoskodni
2012. dec. 3. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!