Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen/hol tart jelenleg az...

Milyen/hol tart jelenleg az életed?

Figyelt kérdés

Hány éves vagy?

Van párkapcsolatod/férjed/feleséged/gyereke(i)d?

Tanulsz vagy dolgozol?

A jövőre nézve van konkrét terved, ami megvalósulhat?


Mielőtt bárki megvádolna, ez nem mások életében való turkálás, mivel válaszolni nem kötelező.

Aki akar, írhat, akinek nem tetszik a kérdés, természetesen nem kell írnia.:)

Csak kíváncsi vagyok, hogyan élnek általában az emberek manapság.


24N


2012. dec. 4. 21:45
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
72%
15 éves vagyok, lehetne párkapcsolatom, de a távolság közbeszól. Tanulok, jövőre nézve nincs konkrét tervem egyelőre.
2012. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

1. 15 (januárban 16)

2. Nincs

3. Tanulok

4. Még nem igazán, van 1-2 ötletem, de nem vagyok benne biztos hogy megvalósulhat, egyelőre csak reménykedem benne, és próbálok tenni valamit annak érdekében ténylegesen sikerüljön és ne csak álom és reménykedés legyen az egész. :)

2012. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok. :)

Van barátom (25 éves), 5 és fél éve együtt vagyunk.

Tanulok, mellette diákmunkázok, ha az időm engedi.

A jövőm? Hm. Jövőre, amikor végzek a sulival, szeretnénk összeköltözni. A jelen állás szerint sikerülni is fog, és egy kis plusz szerencsével még a hitelt is megússzuk.

:)

Veled mi a helyzet?

2012. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%

24éves vagyok, júliusban leszek 25

Jövőre házasodunk össze a Párommal, gyermekünk még nincsen

2 hónapja kezdtem határozatlan idővel a szakmámban dolgozni

Igen, van tervem: esküvő, autó, gyermek, ezek a belátható terveink. Ja és lakásba cserélni ezt-azt.


Itt tartok:)

24N

2012. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 wartburg353s ***** válasza:
100%
30 éves vagyok, a férjem 5 évvel fiatalabb nálam, nagyon szeretjük egymást, 5 éve élünk együtt, de csak 2010. óta vagyunk házasok. Van egy 2 éves kisfiunk, boldog kis emberke. Sokáig tanultam, de egész más területen helyezkedtem el, szerettem a munkámat, de most a fiammal vagyok itthon. Közben építünk a házhoz, lassan megy, mert drága az építőanyag. Szeretném, ha minél előbb elkészülne, és szeretnék még gyerekeket. Amúgy elégedett vagyok, úgy érzem mindenem megvan, ami a boldogságomhoz kell.
2012. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%

21.

Nincs párkapcsolatom,de remélem ez hamarosan változni fog.:D

Tanulok.

Igazából az utóbbi hónapokban nagyon sok tervem megvalósult,abba a városba költöztem ahol mindig is szerettem volna élni,azt tanulom ami mindig is érdekelt.Szóval a jövőben szeretnék majd a szakmámban elhelyezkedni,párkapcsolatot,házasságot,gyerekeket.Ezek az álmaim,remélem valóra válnak.:)

2012. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

24 éves vagyok.

Túl vagyok egy hosszú kapcsolaton, most van egy pár hónapos, ami elég ingatag, hát majd meglátjuk, hogy alakul.

Egyetemre járok, elvileg ez az utolsó évem, de még bőven lehet, hogy csúszom. Dolgozom is, egész más területen, azzal is szeretnék foglalkozni, az egyetem egy elhibázott döntés volt, de most már "csakazértis" megcsinálom.

Több tervem van, de ezek hosszútávúak, lassan közelítem meg őket. Egyelőre azt szeretném elérni, hogy biztonságosan meg tudjak élni, magyarán piacképes, keresett tudással rendelkezzek, emellett pedig megfelelő mennyiségű félretett pénzzel. Ez utóbbi már egész jól alakul.

2012. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

26 éves vagyok, párom 28, van egy 1,5 éves lányunk. Volt egy kis hullámvölgy a kapcsolatunkban de most újra nagyon lángol a szerelem. A lányunk is egy tündér, most épp jó korszakát él, nem érzem munkának a vele való foglalkozást.

Olaszul tanulok, rövid távon célom hogy sikerüljön a nyelvvizsga mielőtt visszamegyek dolgozni fél év múlva.


Hosszú távú tervek között szerepel nagyobb lakás és még 1 gyerek.


Boldog vagyok :-)

2012. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok.

Van férjem, de kissé bonyolult életet élünk, ezért tulajdonképpen távkapcsolatban vagyunk néha.

Tanulok egyetemen.

Van: pénteken levizsgázok remélhetőleg, és lesz egy használható szakmám, mert a diplomám lókakit sem fog érni. Ezen kívül 3 és fél év múlva lesz lakásunk, és addig gyűjtögetünk, meg én is dolgozok. A gyerek nagy kérdés, mert éppen itt lenne az ideje (férjem 30), de nem fér bele a költségvetésbe.

2012. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

25 éves vagyok.

Van párom, 5 éve vagyunk együtt.

Dolgozom, szintén 5 éve :)

Jelenleg 9 hónapja költöztem el szüleimtől, a háztartást már szerintem elég jól vezetem, amúgy meg élem a korombeli csajok mindennapjait...

Jövőre nézve: 30 éves korig házasság, gyerek. Egyébiránt az életben pedig majd egy nyelvvizsga, fejlődni a főzésben, profivá válni a sütésben :) ilyesmi!

2012. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!