Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósjelöltemmel 2 hónapja...

Az anyósjelöltemmel 2 hónapja nem beszélünk. Kicsit félreértettük egymást. Hétvégére meghívott szalonnát sütni. Nem tudom hogy elmenjek e? Hogy béküljünk ki?

Figyelt kérdés
Elrontotta a húsvét esténket.Úgy éreztem direkt csinálja. Most már ebben nem vagyok biztos.Segítsetek nekem!!
2008. máj. 27. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez a szalonna sütés kb felér egy béküléssel a részéröl.mivel te nem léptél 2 honapig ezert ö tette meg és gondolom én kiväncsi hogy elmész e.ö meghivott..most te jössz.sztem menj el,és üljetek le külön,és beszéljétek ät a dologat(ki miéRt sértödött be ,és hogy vannak ennél nagyobb dologk is az életben..)hidd el fasirba levés nem jo föleg az anyossal..hisz akor egy idö utän lehet elmaod ezzel a pärod is magad mellöl.hisz akärmil<en asszony..mégiscsak az anyukäja.és ne feledd.ö hozta vilägra a pärod.ha nem tette volna lehet most nem lennél ilyen boldog.én a helyedben elmennék,beszélnék vele.de ne azt värd hogy elmész ,és nem szolsz hozzä,ös azt värod ö lépjen.ö mär lépett.azzal hogy meghivott.mint ahogy az elöbb irtam.most te jössz...sok sikert!
2008. máj. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez békülésnek látszik,de azért beszéld meg a pároddal is,ő mit szól hozzá.Ha elmész üljetek le és beszéljétek meg,ha lehet.
2008. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Menjél!!! Megéri, mert nagyon rosz ha a párod szüleivel nem vagy jóba, mert ki kell békülni, különbeen ha nem hajlasz rá, direkt beleköt majd mindenbe! lehettek még jó barátok is. Ha valami lenne ott akkor legalább ettél egy jó szalonnát, de azért úgy menj, hogy kedves leszel és békülni fogtok. Ha esetleg rátér a múltkori vitára, mond hogy elnézést kérsz félreérthetted a dolgot, akkor is ha nem .. megéri
2008. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Szerintem is menj el,mert tényleg nagyon rossz a haragtartás.De ez egy jó alkalom is lesz arra,hogy tisztázzátok ki mit vár el a másiktól.Én azt javaslom,hogy csakis őszintén,ha nem érzed magad hibásnak a haragszomrádért ne te kérj elnézést.Azonban mindig magyarázd el,hogy te hogy látod a dolgokat,és mi sért téged,és hallgasd meg azt is,hogy mi sérti őt.Teremts tiszta helyzetet,és ne bólogass mint egy paprikajancsi.Annak semmi értelme,mert ugyanaz lesz a helyzet mint eddig,és előbb utóbb tele a pohár.

Le kell tisztázni,ami általános konfliktusforrás szokott lenni anyós esetekben,hogy mindenki intézkedjen a maga életében,és tartsa tiszteletbe a másikét.Felnőtt emberek vagytok,el tudjátok dönteni hogyan akartok élni,és nem kell feltétlen hogy neki tetsszen.Ti sem avatkoztok a dolgaiba.Lehet,hogy ő az idősebb,tapasztaltabb,bölcsebb is,de tanácsot annak kell adni,aki kéri.És nem kötelező megfogadni akkor sem.Az nem lehet ok a sértődésre,ha a fiatalok a saját életüket akarják élni,a saját szokásaikkal,és stílusukkal.Nem írtad le,mi volt a húsvéti szitu,de a saját tapasztalataim alapján ezekre tudok gondolni.

Sok szerencsét a béküléshez,és szerintem csakis őszintén.

2008. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!