Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám átment szó szerint...

Anyám átment szó szerint gótikus/boszorkány stílusba, lelki eredetű lehet?

Figyelt kérdés

Ez már azt hiszem beteges lesz nála!

Próbáltam én is a húgom is beszélni vele, de azt hiszem valami komoly baj lehet.

Eddig is szerette a rock zenét, de most átment metálba pár éve, és kb féléve már a gótikus rockért rajong, és koncertekre is jár!

Úgy öltözködik, és úgy viselkedik, mintha tényleg valami boszorkány lenne.

Az unokájának (4 éves) Drakula babát vett szülinapjára!

Csak a sötét és véres dolgok érdeklik a tévében, mindent nyálasnak és unalmasnak talál, ami nem a témához kapcsolódik.

Legyen zene, film, bármiről szó.

Apámat nem érdeklik az ilyen dolgok, otthon sincs soha (kamionozik), nem foglalkozik ezzel, azt mondta, hamarosan úgyis meg fogja ezt unni.

A barátai szintén hasonló stílusúak lettek.

Hamarosan esküvőm lesz, rengeteg ember, és már anyu mondta, hogy egy fekete fűzős ruhában lesz, térd csizmában, stb.

Már most rettegek, annyira ciki lesz!!!

Nem akarom megbántani, de lassan 50 éves, és bohócot csinál magából, és mint mondtam nem beszél róla, és nem is tudjuk miért lett egy teljesen normális nőből.

Segítsetek, mit csináljak?


2012. dec. 10. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Kapuzárási pánik?
2012. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd kinövi :)


Az, hogy koncertekre jár, miért baj? Minek utána a felkiáltó jel?


A drakula baba viszont tényleg durva, és az esküvői szerkó is :)

Bár látni kéne a ruhát, és hogy hogyan áll rajta, mert akár csinos is lehet benne. A csizma télen nem olyan nagy probléma.


Szerintem anyukád rájött, hogy eddig az elvárásoknak élt, és nem foglalkozott magával, és most éli ki magát ebben a kicsit eltúlzott formában, de biztos, hogy ez szelídülni fog. Vedd természetesnek, amit csinál, így azt fogja talán érezni, hogy így is elfogadjátok, és nem csak átlagos családanyának, és van mozgás tere. Ha tudja ezt, akkor valszeg csökkeni fog az ellenállása a normál dolgok felé.

Tudod, a tiltott gyümölcs édesebb :)


Egy anyukádnál kicsit fiatalabb, és kicsit (!) normálisabb nő.

2012. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Inkább ez, mint valami szekta vagy az ezotéria!

Örülj neki, hogy valamiben kiélheti magát.

2012. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ó te szegény:DD jobbulást az anyukádnak:)
2012. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen az. Hisztériának hívják, anyukád kicsit túllőtt a célon. Nagyon be van tojva az öregedéstől.


Az a legjobb, hogy hagyod, hogy kitombolja magát, de magadat mindig véded ellene. Ha kell, kérj segítséget!


(Ha az esküvődön úgy jenelik meg, ahogyan írtad, akkor csakis magából csinál szamarat. Bármilyen nehéz is, igyekezz ne foglalkozni vele. Ignoráld!)

2012. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jó fej anyád van :)
2012. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Imádnám anyudat ! :D
2012. dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is szeretem nagyon, csak most már ott tartunk, hogy gyakorlatilag megfejthetetlen lett.

Valóban egyre hisztisebb, mert képes egyik pillanatról a másikra megsértődni, és elvonulni.

Kizárja lassan magár a családi életből.

Igen, eleinte azt gondoltam, hogy de jófej, csinos és fiatalos metál lady az anyám, de most már hiányzik a régi énje.. :(

2013. jan. 5. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!