Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számíthatunk, mit tegyek?

Mire számíthatunk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A férjem elütött egy biciklist nem tudom hogy történhette igazából ő sem csak a puffanásra emlékszik. Ne ítélkezzetek kérlek nagyon jó ember ő már 30 éve vezet napi szinten van hogy több 100km is megtesz és soha semmilyen balesete nem volt még,még gyorshajtása sem, nem is szokott.A rendőrség szerint ő nem olt elég körültekintő, vagy elővigyázatos, nem tudom nem lehet kiszedni belőle a részleteket. Egyszerűen nem tudom elképzelni róla erre felé szűkek az utak sok a biciklis, részeg...nem hiszem hogy csak ő lenne a hibás, de nem is ez a lényeg ....

Nagyon ki van készülve. Nem eszik nem beszél csak a kórházat hívogatja....Mit tegyek hogyan segítsek neki, mire számíthatunk?


2012. dec. 11. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Baleset volt, tehát nem is lesz emiatt rossz ember. Szerintem mindenkit megviselne ha balesetet okozna, és bántaná a lelkiismeret. Bízzunk benne hogy felépül a biciklis és a férjed is túl lesz ezen az időszakon hamar!
2012. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Mire számíthattok jogilag? Pénzbírság ha nem ivott.
2012. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom a férjedet...


Mi van a biciklissel?

2012. dec. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Mindenképpen érdemes ügyvédet fogadni, mert az be tudja bizonyítani, hogy a biciklis volt a hibás. Én emlékszem olyan esetre, régről, mikor egy autós elütött egy részeg nőt, aki meg is halt, és nem kapott semmilyen büntetést, mert az ügyvéd bebizonyította a tárgyaláson, hogy nem tudta volna elkerülni a balesetet.
2012. dec. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Dehogy ivott, és gyógyszert sem szed...

Azt mondták súlyos a sérülése de nem az intenzíven van, eltört a keze és agyrázkódást kapott....

2012. dec. 11. 16:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor nincs nagy baj. Fel fog epulni, es egy rossz emlek lesz az egesz nektek is hamar.
2012. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki vezet az óhatatlanul kiteszi magát ennek. Sajnos a KRESSZ órákról és a gyakorlati vezetés oktatásról kimarad hogy vezetni olyan mint hazárdírozni. Sokszor csak a jó szerencsén múlik. A férjednek pech-je volt. Örüljetek annak, hogy nem lett sokkal nagyobb baj. Ezt ha megérteted vele szerintem ő sem fog rajta ennyit lelkizni.
2012. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Sikerült egy kicsit megnyugodnia, bementünk a kórházba, és ha az éjszaka nem történik semmi a biciklis holnap haza is mehet...

Megkönnyebbültünk....

(Nem tudom ki járt erre én mindenkinek zöld kezet adtam)


És nagyon nagyon köszönöm hogy így megnyugtattatok...

2012. dec. 11. 20:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves negyedik válaszoló!

Gratulálok az értékrendedhez. Döbbenet, milyen gerinctelen alakokat elbír ez a föld.

2012. dec. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!