Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a Dalma vagy a...

Dalmm94 kérdése:

Szerintetek a Dalma vagy a Natália név szebb? ( nekem mind 2 van de nemtudom meiket használjam)

Figyelt kérdés
Eddig a Dalmát használtam de mivel felsőktatásba megyek lehet ez jobban illene amúgy egy kis támpont pici vagyok szőke és vörös a hajam és eléggé jókedéjű ember vagyok:D
2012. dec. 13. 01:10
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Ezzel a helyesírással általános iskola hatodik osztályába nem engednélek át, lefizetted a magyartanárodat? Egy kis segítség:


-mindkettő

nem tudom

melyiket

jókedélyű


A vesszők hiányát és a pongyola fogalmazást már ne is ragozzuk. Az ország jövője a te és a kortársaid kezében van? Uram, irgalmazz...

2012. dec. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
alapjában véve mint név, nekem a Dalma tetszik jobban, de így elképzeltelek, Neked inkább a Nati (de nem a Natália... az olyan..izé.. :) )
2012. dec. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen nincs, hogy az ember időközben vált. Ha te Dalma vagy, akkor Dalma vagy. Közben hirtelen Natália tudnál lenni? Ha a helyedben lennék, én oda se figyelnék a másik nevemre (nekem csak egy van), automatikusan egy név-egy személyiségre van állítva az ember. Pontozz le nyugodtan.
2012. dec. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Egyik se.
2012. dec. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Natália jobban tetszik, de ha eddig Dalma voltál, akkor minek változtatni? Mi az, hogy a felsőoktatásban ez jobban hangzana? Ismertem pár embert az egyetemen, akit Dalmának hívtak, egyiket sem értem semmilyen hátrányos megkülönböztetés.
2012. dec. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy te hány éves vagy?Mikor mész felsőoktatásba?
2012. dec. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Nehogy már azért használd a másikat, mert jaj, professzionálisabbnak hangzik (kiv. ha Manónak meg ilyesminek hívnak)... sztem mindkettő szép. De ha már felsőoktatás, akkor inkább a helyesírásodat javítsd, mint a nevedet, azzal többet érsz, mert ez most egy tragédia (kedély ly-nal íratik, olyat, hogy meik, épeszű ember sehova sem ír le, netre sem, vessző meg...)
2012. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!